Yıllar önce hırsızlık yaptığı markete şimdi yıldız olarak girdi! Dwayne Johnson marketteki…

Sağlık Oca 10, 2023 Yorum Yok

Dünyada Ünlü yıldız Dwayne Johnson, yıllar Evvel hırsızlık yaptığı markete yine gitti. Dwayne Johnson marketteki bütün çikolata barlarını satın alarak herkesi şaşırttı.

Birçok projede rol Meydan ve yıldızı parlayan dünyaca Ünlü oyuncu Dwayne Johnson, gençken Hawaii’deki bir markette hırsızlık yaptığı marketi ziyaret etti. Yıllar sonra yaptığı ziyareti toplumsal medya paylaşımıyla ölümsüzleştirdi. Takipçileri ile yapmış olduğu paylaşım ise ağır İlgi gördü.

Dünyada Ünlü yıldız Dwayne Johnson hırsızlık

MARKETTEKİ TÜM ÇİKOLOTALARI SATIN ALDI

Yıllar Evvel yaşadığı olayı anlatan ve çikolata standını satın Meydan başarılı oyuncu,  “Aynı çalışan her gün oradaydı ve her Vakit başını çevirdi ve beni asla kırmadı. Yıllar boyunca birkaç Aka şeytanı oynadım. Bunun kulağa Fazla aptalca geldiğini biliyorum, fakat Hawaii’ye her döndüğümde ve 7-11’de gittiğimde… Her Vakit içeri girip sahip oldukları her çikolata barını yanlışsız halde almam gerektiğini biliyordum.” ifadelerini kullandı.

Dünyada Ünlü yıldız Dwayne Johnson çikolataların hepsini alırken

“GEÇMİŞİ VE YANLIŞLARI DEĞİŞTİREMEYİZ”

Geçmişini ve kusurlarını pahalandıran Johnson, “Geçmişi ve yapmış olabileceğimiz kimi aptalca şeyleri değiştiremeyiz, lakin Aralık Dizi bu duruma Ufak bir zarafet ekleyebiliriz ve tahminen de Aka bir yeterlilik yapabiliriz.” dedi.

Dünyada Ünlü yıldız Dwayne Johnson hayranları ile fotoğraf çektirdi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Kenan İmirzalıoğlu Milyoner yarışında sakız çiğneyen yarışmacıya o denli bir yanıt verdi ki! “Patlatmaya kalkarsan…”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir