Yasak Elma dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam’ı rakip görüyor!

Sağlık Kas 01, 2022 Yorum Yok


Eda Ece’li Yasak Elma dizisi, evvelki kısmında Ben Bu Cihana Sığmazam’a yaptığı gönderme toplumsal medyada gündem oldu. Dizinin başrolünde yer Meydan ehil oyuncu Oktay Kaynarca’dan Cevap gecikmedi.

Fox TV ekranlarında her Pazartesi günü meskenlere konuk olan Yasak Elma dizisinin nihayet kısmında izleyici, şaşırtan bir diyaloğa denk geldi. verme Ece’nin canlandırdığı Yıldız karakterinin ATV’nin reyting rekortmeni olan projesi Ben Bu Cihana Sığmazam’a yaptığı gönderme Hadise oldu.

Yasak Elmada olaylı gönderme

“EŞKIYA OLMAYA GELMİŞİM lakin BU YALIYA SIĞMAZAM”

Yıldız’ın Doğan’a, “Düştüysek kalkmasını da biliriz evelallah… Annemin izlediği dizilerden öğreniyorum bu replikleri…” sözlerinden sonra Doğan’ın “Böyle diziler mi var?” sorusu üzerine Yıldız, “Var natürel… Ben dünyaya eşkıya olmaya gelmişim fakat bu yalıya sığmazam mesela… Dizilerin ismi…” diye Cevap verdi.

Oktay Kaynarca

OKTAY KAYNARCA’DAN KARŞILIK GECİKMEDİ

Birsen Altuntaş’ın haberine nazaran BBCS’nin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca, Fazla konuşulan o sahne hakkında, “Dizinin imalcisi da, senaristi de arkadaşımız… Kendi ortalarında eğlenmişler. Biz de onların kendi ortalarında eğlenmelerine güldük. Ne hoş… Demek ki bizi seyrediyorlar” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Hande Soral oğlunun ayaklarını yememek için kendini güç tuttu! Tatlılığıyla…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir