Yargı’nın Komiser Eren’i Uğur Aslan’a hırsızlık şoku! İspanya’ya gittiğine pişman oldu

Sağlık Kas 18, 2022 Yorum Yok

Ünlü oyuncu Uğur Aslan ve eşi Gökyüzü Ergenekon, birkaç gün Evvel gittikleri İspanya seyahatinde hayatının şokunu yaşadı. Lokantada çantasını hırsızlara kaptıran Aslan, polisin süratli davranmasıyla derin bir oh çekti.

Kanal D ekranlarının fenomen dizisi ‘Yargı’da oynadığı “Komiser Eren” karakteriyle Aka zevk toplayan Uğur Aslan, geçtiğimiz günlerde senarist eşi Sema Ergenekon ile İspanya’ya gitti. Eşiyle İspanya’da keyifli vakitler geçiren Ünlü oyuncu, Aş aş için gittikleri bir restoranda hayatının şokunu yaşadı. 

Uğur Aslan ve Gökyüzü Ergenekon

Yemek yediği esnada lavaboya gitmek için masadan kalkan Aslan, Geri döndüğünde çantasının yerinde olmadığını gördü. Aka şok yaşayan oyuncu o anları “Bir Aralık lavaboya gittim, döndüm, çanta yok. Çantayı ararken içeriye bir adam girdi ‘Sen Uğur Aslan’ mısın diye sorup polis kimliğini gösterdi. Hırsız Güney Amerikalı bir bayan. Bayanın peşindelermiş. Benim çantayla yakayı ele vermiş” sözleriyle anlattı. Polisin süratli davranmasıyla çantası Çabucak bulunan Ünlü oyuncu rahat bir soluk aldı. 

Uğur Aslan İspanyada hırsızlığa uğradı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Baykar Sami Yusuf’lu manalı iletisiyle gönülleri fethetti! “Ben Bu Cihana Sığmazam”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir