Yalı Çapkını dizisi 8. bölüm fragmanı yayınlandı!

Sağlık Kas 10, 2022 Yorum Yok

Yayınlandığı her kısımla izleyiciden tam not Meydan ‘Yalı Çapkını’ dizisinin 8. kısım fragmanı yayınladı. Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor’un başrolde olduğu ‘Yalı Çapkını’ sıra her hafta Cuma günü meskenlere konuk olmaya devam ediyor. Pekala Yalı Çapkını dizisinin konusu ne oyuncu takımında kimler var? İşte Star TV ekranlarında yayınlanan ‘Yalı Çapkını’ dizisinin 8. kısım fragmanı…

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

İlk kısım itibariyle izleyiciden tam not Meydan Yalı Çapkını, çarpıcı öyküsü ve başarılı oyuncu takımıyla her Cuma konutlara konuk oluyor.

Yalı Çapkını dizisinin 11 Kasım’da Star TV ekranlarında yayınlanacak olan 8. kısım fragmanı yayınlandı. İşte Yalı Çapkını’nın 8. kısım fragmanı…

Mert Ramazan Demir

YALI ÇAPKINI DİZİSİ 8. KISIM FRAGMANI

YALI ÇAPKINI DİZİSİNİN 7. KISMINDA NE OLMUŞTU?

Yusuf, Seyranların uzaktan akrabası olduğunu söyleyerek yalıda Amel bulur. Ferit ise bu duruma Fazla sonlanır ve Seyran’la olan biten hakkında konuşmak için ona Tüm günü birlikte geçirmeyi Teklif eder. 

Fuat ise Suna’yla çalışmaya devam eder. Halis Ağa’nın Kazımlara ziyareti, Hattuç ile eski defterlerin açılmasına neden olur. Suna ve Seyran’ın Fuat ile Ferit’le çıktığı Yemek ise beklenmedik bir sürprizle sonlanır.

Afra Saraçoğlu

‘YALI ÇAPKINI’ DİZİSİNİN OYUNCU TAKIMINDA KİMLER VAR?

Yönetmen koltuğunda Burcu Alptekin’in oturduğu Yalı Çapkını’nın senaryosunu Mehmet barış Günger kaleme alıyor. Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği dizinin oyuncu takımında, başrollerin yanı sıra Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Beğenilen Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Sezin Bozacı, Zeybek Tuncay, Buçe Buse Kahraman, Cansu Fırıncı, Selen Özbayrak üzere isimler de yer alıyor.

Çetin Tekindor

‘YALI ÇAPKINI’ DİZİSİNİN KONUSU NE?

Varlıklı Korhan Ailesi’nin reisi Halis Korhan’ın (Çetin Tekindor) çapkınlıklarıyla Ünlü torunu Ferit’i (Mert Ramazan Demir) uslandırmak için evlenmesini Kaide koşması ile olaylar başlar. Müsait bir gelin adayı bulunması için Korhan ailesi ile Ferit Antep’e masraf. Antep’te yollarının Seyran ( Afra Saraçoğlu) ile kesişmesi ile ikisi için de olaylar gelişir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Acun Ilıcalı hastaneden taburcu oldu! Birinci açıklamayı yaptı​

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir