Ünlü Fransız model İslamiyet’i seçti! “Hayatımın en Özel anları”

Sağlık Kas 05, 2022 Yorum Yok


Reality show yıldızı olarak da tanınan Ünlü Fransız model “Marine el Himer”, toplumsal medya hesabından İslamiyet’i seçtiğini duyurdu. Tesettüre girerek ‘Kabe’yi’ ziyaret ettiği ve burada ‘Kelime-i Şehadet’ getirdiği Özel anları toplumsal medya hesabından paylaşan model müslüman olduğunu takipçileriyle paylaştı.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Fransa’nın Ünlü modellerinden ve reality show yıldızlarından biri olan “Marine el Himer”, toplumsal medya hesabından İslamiyet’i seçtiği haberini duyurdu. Tesettürlü olarak Kabe’yi ziyaret eden ve burada bir mescitte Kelime-i Şehadet getiren model o anları toplumsal medya hesabından paylaştı.

Marine el Himer.

“HAYATIMIN EN HOŞ GÜNLERİ”

Kabe’yi ziyaret ettiği anları “Bu anlar hayatımın en Mesut gününü işaret ediyor. Şu anda yaşadığım Sevinç ve his yoğunluğunu Anlatım edecek kadar kuvvetli sözler yok. Umduğum manevi bir seyahat beni yükseltmeye ve yönlendirmeye devam eder İnşallah. değerli dayanağınız ve nezaketiniz için ne kadar teşekkür etsem azdır. Hepinize Fazla teşekkürler!” açıklamasıyla paylaşan El Himer, Öbür bir dine geçmenin utanılacak bir şey olmadığına dikkat çekti.

Marine El Himer müslüman oldu

SİMASI NURLANDI!

Aklı, kalbi ve ruhuyla İslamiyet’i seçtiğini açıklayan modele hayranlarından dayanak bildirileri geldi. Hayranları bu haberden Sevinç duyduklarını söylerken, “Bende Kur’an-ı Kerim’i tekrar tekrar okuma aşkı uyandırdın.” gibi sözler kullandılar. Birebir vakitte “El Himer’in simasının nurlandığına” dair yorumlarda da bulundular. 

El Himer

İşte Fransız modelin Müslüman olduğu o anlar!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir