Umrede krem reklamı yapmıştı! Aslı Şen ve Metin Şen evliliklerini kurtarabilecek mi?

Sağlık Oca 30, 2023 Yorum Yok

Fenerbahçe’nin efsanevi lideri Ali Şen’in oğlu Metin sevinçli ve Aslı Şen’in 22 yıllık evliliklerini bitirme kararı aldıkları tez edilmişti. Konutlarını ayıran ve birbirlerini takipten çiftin evliliklerini kurtarmak için çabaladığı ortaya çıktı.

Cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden biri olan Aslı Şen, geçtiğimiz haftalarda umreye gitmişti. arka fona kabeyi alarak el kreminin reklamını yapan Şen, uzun bir mühlet toplumsal medyanın en Fazla konuşulan ismi oldu. Tenkit oklarının amacı haline gelen Şen, toplumsal medya kullanıcıları tarafından yerden yere vuruldu. “Reklam yaptı diyenlere… Birinci ziyaretimde yaşadığım mucize akabinde kurdum markamı” diyerek kendisini savunan Şen, bu Sefer evliliğindeki meselelerle gündeme geliyor.

Aslı sevinçli

22 yıldır Metin sevinçli ile evli olan Aslı Şen’in boşanma kararı aldığı sav edildi. Bir müddettir meskenlerini ayırdıkları öne sürülen Ünlü çift toplumsal medya hesaplarından birbirlerini takip etmeyi bırakması bu argümanları güçlendirdi. Bu ayrılığa Sebep olan şeyin ise Aslı Şen’in uzun yıllardır Küs olduğu eltisi Begüm sevinçli ile Metin Şen‘in ABD’de buluşması olduğu söylendi. Eşinin bu ziyaretine sonlanan Aslı Şen’in sallantıda olan evliliğini bu olayla büsbütün bitirmek istediği argüman edildi. 

Aslı sevinçli ve Metin sevinçli

Hakaret ya da bağırma halinde arbede etmek yerine birbirleriyle bağlantısı kestiği öğrenilen çiftin, çocuklarıyla dahi başka vakit geçirdiği öğrenildi. Metin Şen’in oğulları Batu ve Berke’yle bu müddet zarfında Fransa’nın beğenilen kayak merkezinde tatil yapmaya gittiği ve Aslı Hanım’ın onlara katılmadığı ortaya çıktı. 

Aslı sevinçli ve Metin sevinçli

ASLI ŞEN’DEN İMALI PAYLAŞIM!

Eşi ve oğlunun gidişiyle yalnız kalan Aslı Şen’in bu süreçte en Aka dayanağı dostlarından gördü. Toplum hayatının tanınan isimleri Eda Kosif, Ebru Ceylan, İpek Varol ve doğal Mesudiyeli, Şen’i bir saniye olsun yalnız bırakmadı. Arkadaşlarının yüzünü güldürmek isteyen Ünlü isimler, Şen’i Yurt dışına tatiline götürdü. Arkadaşlarıyla moral depolayan Şen, toplumsal medya hesabından paylaşım yaparak “Sizdeki üç şeyi görebilen insanlara inancın… Gülüşünüzün gerisindeki tasası, öfkenizin arkasındaki sevgiyi ve sessizliğinizin gerisindeki nedeni” formunda imalı tabirler kullandı.

Aslı sevinçli ve Ali sevinçli

ASLI sevinçli VE METİN sevinçli BARIŞIYOR MU?

Ayrılacaklarına Kesin gözüyle bakılan ve birbirlerine imalarda bulunan çift, bütün bu yaşananlara Karşın evliliklerini kurtarmaya karar verdi. Çocuklarının etkilenmesini istemeyen Ünlü çiftin, sömestr tatilinde ailece Vakit geçirmek istedikleri ve evliliklerinin bitmemesi için uğraştıkları sav edildi. 

Aslı sevinçli ve Metin sevinçli boşanmaktan vazgeçti

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Mabel Matiz’in “Antidepresan” müziğini bir de ondan dinleyin

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir