Uğur Işılak Türk milletine çağrıda bulundu! “Tedirginlik yok, umutsuzluk yok”

Sağlık Kas 15, 2022 Yorum Yok

Geçtiğimiz pazar günü İstiklal Caddesi’nde yaşanan terör faciasının faili güvenlik Güçleri’nin çalışmaları sonucu yakalanmıştı. ehil sanatçı Uğur Işılak, toplumsal medya hesabından teröristin yakalandığına dair “Büyüksün Türk Devleti” paylaşım yapmıştı. Işılak, Türk milletine Değerli davette bulundu.

Geçtiğimiz günlerde saat 16.20 sularında İstiklal Caddesi’nde gerçekleştirilen hain terör saldırısının faili güvenlik güçlerinin sistemli çalışmaları sonucu yakalandı. Sanatçı Uğur Işılak, toplumsal medya hesabından bebek katili teröristin yakalandığına dair paylaşım yaparak “Büyüksün Türk Devleti” ifadelerini kullanmıştı.

Usta sanatçı, nihayet olarak Twitter hesabından yaptığı paylaşımla Türk milletine kritik bildiri verdi.

Yüzyıllardır süregelen Türk ve Müslüman düşmanlığının kıyamete kadar üreyeceğine vurgu yapan sanatçı buna rağmen, vatan ve milletine bağlı dava neferlerinin kazanacağının altını çizdi. Tıpkı vakitte Işılak, bezginliğin ve tedirginliğin olmaması gerektiğinin de altını çizerek bu mevzudaki hislerini şu sözlerle lisana getirdi:

“İtler ürüyecek, yiğitler yürüyecek ve bu kıssa, kıyamete kadar bu türlü devam edecek.  Bezginlik yok, tedirginlik yok, ümitsizlik yok.”

 

Sanatçı Uğur Işılak

“KIYAFET ASIL, FAİL MAŞA”

Işılak, İstiklal Caddesi’ndeki kameralar tarafından başörtülü bir halde görüntülenen failin gerçek görünümüne atıfta bulundu. Ayrıyeten sanatçı paylaşımında failin maşa olduğunu söyleyerek terör örgütü tarafından kullanıldığını da vurgulamıştı.

Sanatçı, güvenlik Güçleri tarafından teröristin kısa müddette yakalanması üzerine de “Büyüksün Türk Devleti” demişti.

https://twitter.com/ugur_isilak/status/1592090319096799233

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Necati Şaşmaz, Kurtlar Vadisi’nin yine başlayacağını duyurdu!​

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir