TRT’den bomba projesi ‘Yürek Çıkmazı’nın başlıyor! ‘Yürek Çıkmazı’ konusu ne oyuncuları kimler?

Sağlık Kas 01, 2022 Yorum Yok


TRT 1 ekranlarından savlı projeler ortasında gösterilen ‘Yürek Çıkmazı’ dizisinin tanıtım fragmanı yayınlanmıştı. Toplumsal medya hesabından dizinin tanıtım fragmanını paylaşan TRT genel Müdürü Zahid Sobacı “Hayatı boyunca susmuş bayanların sesi olacak” tabirlerini kullanmıştı. İşte oyuncu takımı ve çarpıcı öyküsüyle ‘Yürek Çıkmazı’ dizisinin yayın tarihi…

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

TRT, Fazla konuşulan projelerin ortasına bir yenisini daha ekledi. Başrollerinde Alp Navruz, İrem Helvacıoğlu, Ayça Bingöl ve memnun Akusta’nın yer aldığı ‘Yürek Çıkmazı’ isimli diziden birinci fragmanı izleyiciyle buluşmuştu. Deneyimli bir oyuncu takımına sahip olan “Yürek Çıkmazı”, bayanlarla ilgili etkileyici bir öyküyle şimdiden dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Yürek Çıkmazı dizisinin yayın tarihi aşikâr oldu

‘YÜREK ÇIKMAZI’ NE Vakit YAYINLANACAK?

Atike Hınçlıer’in tıpkı isimli romanından uyarlanan sıra başlangıçta Cennetin Çocukları olarak duyurulmuştu. Dizi, alkolizm ve Benlik bozukluğu problemlerini, bir bayanın hayata tutunma öyküsünü izletecek.

‘Yürek Çıkmazı’ dizisi, 1 Kasım Salı akşamı TRT 1 ekranlarında yayın hayatına başlayacak.

TRT genel Müdürü Zahid Sobacı toplumsal medya hesabından paylaştı

“HAYATI BOYUNCA SUSMUŞ BAYANLARIN SESİ OLACAK”

Twitter hesabından projenin duyurusunu yapan TRT genel Müdürü Zahid Sobacı, birinci fragmanı “Bilseniz ölmem ne uzun sürdü… Hayatı boyunca susmuş bayanların sesi olacak yeni dizimiz “Yürek Çıkmazı” yakında TRT 1ekranlarında sizlerle buluşacak” notuyla yayınladı.

Yürek Çıkmazı dizisi yakında TRT ekranlarında

“YÜREK ÇIKMAZI” NE Vakit BAŞLAYACAK?

Serdar Gözelekli’nin yöneteceği Gold Sinema imzalı dizi, bir trajedinin akabinde hayatları değişen bir ailenin üyelerinin başından geçenleri mevzu alıyor. Bahsiyle dikkat çeken dizinin yayın tarihi ise şimdi bilinmiyor.

“YÜREK ÇIKMAZI” DİZİSİNİN OYUNCU TAKIMINDA KİMLER VAR?

Alp Navruz (Halil), İrem Helvacıoğlu (Zeynep), Ayça Bingöl (Cennet), Dilara Aksüyek (Feride), memnun Akusta (Yılmaz), Bihter Dinçel (Birsen), Cemal Toktaş, Erhan Alpay (Caner), Alp Akar, Eylül Ersöz (Seray), Güler Ökten, Ertuğrul Postoğlu, Aydan Şener, Timur Ölkebaş, hasret Ulukan, Rozet Hubeş

Yürek Çıkmazı dizisi

Yürek Çıkmazı dizisi

Yürek Çıkmazı dizisi

Yürek Çıkmazı dizisi İrem Helvacıoğlu

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir