Tolgahan Sayışman Ramazan Bayramını deprem bölgesinde geçirdi!

Sağlık Nis 23, 2023 Yorum Yok

Oyuncu Tolgahan Sayışman, Ramazan Bayramı tatili nedeniyle soluğu sarsıntıdan etkilenen Hatay bölgesinde aldı. zelzele bölgesindeki çocuklara oyuncak dağıtan Sayışman, “Bu Kıymetli günde onlarla olmak istedim” dedi.

Yaşanılan asrın felaketinin yankıları hala sürüyor. Birlik ve beraberliğin hala devam ettiği bugünlerde zelzele sonrasında da birçok Ünlü isim, depremzedelere yardım için harekete geçiyor. Bu isimler ortasında ismini sıklıkla duyduğumuz Tolgahan Sayışman, bir dernek aracılığıyla Ramazan Bayramı tatilini sarsıntıdan etkilenen çocuklarla geçirdi.

Tolgahan Sayışman

Ramazan Bayramı nedeniyle sinema setlerine Uzaklık verildi. Soluğu zelzeleden en Fazla etkilenen Hatay bölgesinde yer Meydan Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman, depremzede çocuklarla Birlikte oldu. Miniklere oyuncak dağıtan Sayışman, depremzedelerle vakit geçirdi.

BAYRAM TATİLİNİ zelzele BÖLGESİNDE GEÇİRDİ

Ramazan Bayramı tatilini Hatay’da kıymetlendiren Tolgahan Sayışman, Oyuncu, onursal lideri olduğu Mutluluğun Adresi’yle birlikte gittiği kentte çadır kentleri ziyaret etti. Daha evvelce belirledikleri gereksinimleri depremzedelere ulaştıran Sayışman, “Bu depremzedelerimizin birinci bayramı… Bu Değerli günde onlarla olmak istedim. Buraların geceleri hayalet kentler olduğunu kimsenin unutmaması ve insanların acılarının hâlâ geçmediğini herkesin bilmesi lazım. Kalbim de, aklım da daima burada olacak.” formunda konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Tesettüre giren popstar yarışmacısı hasret Osma’dan eli öpülesi hareket! Ebeveyn ve babasını…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir