Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Teoman: Yaptığımız her şey manasız! Şarkıcında depremle ilgili duygularını ifade etti!

Teoman: Yaptığımız her şey manasız! Şarkıcında depremle ilgili duygularını ifade etti!

admin admin - - 2 dk okuma süresi
35 0

Ünlü müzikçi Teoman, yaşanılan sarsıntının akabinde “Kendimi Fazla Kötü hissediyorum” diyerek hislerini lisana getirdi. Yaptığı her şeyin manasız kaldığını söyleyen müzikçi, Fazla Aka hüzün içinde olduğunu lisana getirdi.

Yaşanılan sarsıntının akabinde birçok Ünlü paylaşımlarına Ara verdi. Cihangir’de görüntülen Teoman ise bu ünlülerden biri. Konutuna gerçek giden Teoman, ayaküstü gazetecilerin sorusunu yanıtlayan müzikçi, zelzele hakkında hislerini lisana getirdi. Kendini Üzücü hissettiğini vurgulayan Teoman, “Böyle şeyler olduktan sonra yaptığımız her şey manasız kalıyor.” dedi. 

“BÜTÜN ÜLKENİN MORALİNİ BOZAN BİR OLAY”

Depremin akabinde Fazla Aka keder içinde olduğunu belirten Teoman, ”Bütün ülkenin moralini Fazla çok bozan ve korkutan bir olay” diye konuştu. Sarsıntıya karşı Önlem aldığını belirten müzikçi, “Binamızı Denetim ettirdik. Bu türlü bir şey olursa ne yapacağımızı düşünüyoruz. O kadar Fazla can kaybı oldu ki yakınlarımızdan birkaç kişinin kaybettiği beşerler var. çok sevdiğim birisi teyzesini kaybetti. Üzülüyoruz tabii” açıklamasını yaptı.

Teoman

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Volkan Demirel kelamlarıyla yürekleri yaktı! “Hatay’da 100 kişiyi tanıyorsam yarısını kaybettim…”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir