Survivor yarışmacısı Aşkım Burçe’nin acı kaybı! Yarım kalmadık…

Sağlık Şub 14, 2023 Yorum Yok

Kahramanmaraşlı yaşanan şiddetli zelzelenin akabinde Acı haberler gelmeye devam ederken bir kahreden haberde eski Survivor yarışmacısı Aşkım Burce Tunay’dan geldi. Erkek arkadaşı Zeybek Can Datlı’yıdeprem felaketinde kaybettiğini duyurdu. Yaşadığı Istırap kaybı “Yarım kalmadık, mahşere kaldık…” kelamlarıyla açıkladı.

6 Şubat’ta Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 ve 7.6’lık zelzeleler birçok Tasa kaybı da beraberinde getirdi. 10 ili etkileyen ve asrın felaketi olarak nitelendirilen zelzelede eski Survivor yarışmacısı Aşkım Burçe Tunay’da  erkek arkadaşını kaybettiğini duyurdu.

SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

Acı kaybı toplumsal medya hesabından paylaşan Tunay şu kelamlara yer verdi:  “Daha Fazla planımız vardı. Yapacak bir sürü şeyimiz vardı. çok gülecektik, Fazla hengame edecektik. Şimdi sesine bile hasret mi bırakacaksın beni Datlım? ‘Başka bir yer varsa orada tekrar görüşürüz tahminen. Yoksa da, seni tanımak benim cennetimdi zati…'”

“MAHŞERE KALDIK”

Sözlerine şu formda devam eden Tunay,  “Allah der ki, Bazen benden Fazla seversen onu senden alırım… Ve ekler ‘onsuz yaşayamam’ deme, seni onsuz da yaşatırım… Yarım kalmadık biz. Laf veriyorum mahşere kaldık. Yüzünü görmeye yürek edemedim evvel. Aslında kendimi kandırma biçimimdi bu, ‘yüzünü görürsem yaşamadığına inanmak’ zorunda kalacaktım artık… ancak nihayet Sefer bakmalıydım sana, nihayet Kez seni Fazla sevdiğimi söylemeliydim. Bir yerlerden beni izlediğini biliyorum. Kalbim senin konutun Laf veriyorum, o meskene Fazla âlâ bakmaya çalışacağım.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

İzleyenler hayrete düştü! Çocuklarını kurtaran…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir