Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Survivor eski şampiyonu Turabi’nin yardım çığlığını AFAD duydu! “Teşekkürler AFAD”

Survivor eski şampiyonu Turabi’nin yardım çığlığını AFAD duydu! “Teşekkürler AFAD”

admin admin - - 2 dk okuma süresi
19 0

Kahramanmaraş’ta meydana gelen şiddetli zelzeleler Aka yıkıma ve can kayıplarına Sebep oldu. yıkıntı altı çalışmaları devam ederken Survivor eski şampiyonu Turabi Çamkıran bölgede yaşayan teyzesi ve ailesi için yardım istemişti. nihayet durumu paylaşan Ünlü İsim AFAD’a teşekkür etti.

Turabi Çamkıran, 6 Şubat’ta Kahramanmaraş’ta meydana gelen sarsıntılar sonrasında ailesi için yardım istemişti. Aslen Karamanmaraşlı olan Çamkıran, teyzesi ve ailesinin Elbistan’da olduğunu konutlarının yıkıldığını belirterek bölgeye yakın vatandaşlardan çadır talebinde bulunmuştu.

Çamkıran, şu sözleri kullanmıştı:

“Sevgili teyzem ve ailesi Elbistan’da mahsur kaldı. Konutları yıkık! Biliyorum hepiniz bir yerlere koşturuyorsunuz lakin illa ki bir şahıs boştur. Lütfen biri teyzeme çadır yetiştirsin. Benim seyahat etmem yasak. Yoksa çoktan sırtımda çadırla orada olmuştum. Geç olmadan çıkın yola, annemi arayın, Çabucak ulaşın!”

Turabi Çamkıran

“HAYATIM BOYUNCA BU KADAR PARÇALANMAMIŞTIM”

Uzun vakittir ABD’de yaşayan ve sıhhat sıkıntıları nedeniyle seyahat edemediğini söyleyen Çamkıran, zelzele felaketi sonrası kedersin şu biçimde lisana getirmişti:

“Hayatım boyunca hiç bu kadar ağlamadım, parçalanmadım, yıkılmadım ve de Biçare kalmadım. Geçmiş olsun canım Türkiye’m.”

Turabinin yardım çığlı Karşılık buldu

AFAD’A TEŞEKKÜR ETTİ

Son durumu Instagram hesabından paylaşan Turabi, “Teyzemler çadırlarına kavuşmuşlar. Darısı diğer her bir dışarıda kalana. Teşekkürler AFAD.” tabirlerini kullandı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir