Selen Görgüzel’e ev sahibi şoku! “Mahkemelik olacağız”

Sağlık Mar 16, 2023 Yorum Yok

Önceki gün Nişantaşı’nda objektiflere yakalanan müzikçi ve oyuncu Selen Görgüzel, konut sahibiyle düşünceler yaşadığı söyledi.

Geçtiğimiz Yıl Ünlü üretimci Hamdi Alkan ile olan sekiz yıllık evliliklerini 10 dakika süren bir duruşmayla Biricik celsede sonlandıran Ünlü oyuncu ve şarkıcı Selen Görgüzel, evvelki gün bir arkadaşı ile Nişantaşı‘nda görüntülendi. Muhabirlerle sohbet eden Görgüzel, yeni bir müzik hazırlığında olduğunu ve müziğin yakın vakitte dinleyiciyle buluşacağını Aka bir heyecanlı lisana getirdi. Oyuncu birebir vakitte mesken sahibi ile yaşadığı kahırlardan da bahsetti.

Hamdi Alkan ve Selen Görgüzel

“TAŞINALI BİR YIL OLMADAN EVEN ÇIKARMAYA ÇALIŞIYOR”

Hamdi Alkan’la evliliklerini bitirmesinin akabinde yeni bir meskene çıkan Görgüzel, bu sıralar yeni konutuyla ilgili sıkıntıları çözmeye çalıştığını ve konut sahibinin kendisini konuttan çıkarmak istemesi sebebiyle külfetli bir periyotta olduğunu şu tabirlerle anlattı:

“Bu Aralık mesken sahipleri biraz tuhaf. mesken sahiplerinin biraz adaleti, hukuku ve maddeleri bilmeleri gerekiyor. Daha taşınalı bir Yıl olmamışken beni meskenden çıkarmaya çalışıyor, sanırım yakında mahkemelik olacağız. Maalesef enterasan diyaloglar yaşadık kendisiyle. Herkes kendine yakışanı yapar, ben üslubumu bozmadım, bir gün konut sahibi ile bu türlü bir şey yaşayacağım hiç aklıma gelmezdi.”

Selen Görgüzel

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Arzu Yanardağ’a sinema setinde evlilik teklifi! O anları paylaştı

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir