Selçuk Bayraktar ile eşi Sümeyye Erdoğan depremzede ziyaretinde bulundu

Sağlık Nis 11, 2023 Yorum Yok

6 Şubat Kahramanmaraş sarsıntıları nedeniyle evsiz kalan pek Fazla depremzede, devletin yürüttüğü ‘Evim Yuvan Olsun’ kampanyasından yararlandı. İHA ve S/İHA mimarı Selçuk Bayraktar ile eşi Sümeyye Erdoğan, ‘Evim Yuvan Olsun’ kampanyasından yararlanarak Baykar Lojmanları’nda kalan bir depremzede aileyi ziyaret etti. Bayraktar, o anları toplumsal medya hesabından paylaştı.

Türkiye’yi derinden sarsan sarsıntılar nedeniyle yurtiçi ve yurtdışında pek Fazla yardım kampanyaları düzenlendi. Milyonların Biricik Yürek olduğu asrın felaketinin akabinde kentini terk etmek istemeyen depremzedeler için binlerce konteyner ve çadır temini yapıldı. Devam eden artçılar nedeniyle Öbür kentlere yerleşmek isteyen depremzedeler için de devlet, ‘Evim Yuvan Olsun’ kampanyasını başlattı. Uygulama üzerinden yapılan müracaatlarla da pek Fazla depremzede aile emniyetli vatandaşların meskenlerinde (bedelsiz ya da indirimli) olarak konakladı.

Selçuk Bayraktar ile eşi Sümeyye Erdoğan depremzede aileyi ziyaret etti

22 Tane EŞYALI DAİRE SELÇUK BAYRAKTAR’DAN GELMİŞTİ

Baykar Lojmanları Yönetim Konseyi Lideri Selçuk Bayraktar da bu kampanya kapsamında 22 Tane eşyalı daireyi bir Yıl boyunca depremzede vatandaşlara açtığını duyurmuştu. Bayraktar ile eşi Sümeyye Erdoğan, Baykar Lojmanları’nda kalan bir depremzede aileyi ziyaret etti. Bayraktar, o anları toplumsal medya hesabından paylaştı.

Selçuk Bayraktar ile eşi Sümeyye Erdoğan

“MİLLETİMİZİN, KARDEŞLERİMİZİN HER Vakit YANLARINDA OLACAĞIZ”

Ziyaret ettiği depremzede aileyle Bir arada fotoğraf çektiren Bayraktar ailesinden Selçuk Bayraktar, paylaşımında şu tabirlere yer verdi:

Selçuk Bayraktar eşi Sümeyye Erdoğan ile Bir arada Bayrak Lojmanlarındaki depremzede aileye Konuk oldu

“Yaşadığımız afet sonrası başlatılan #EvimYuvanOlsun kampanyasıyla Baykar lojmanlarımızda ağırladığımız depremzede kardeşlerimizi ailece ziyaret ettik.

Milletimizin, kardeşlerimizin her Vakit yanlarında olacağız.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir