Şarkıcı Zeynep Türkeş’ten İbrahim Erkal itirafı! Yıllar sonra ilk kez açıkladı

Sağlık Kas 15, 2022 Yorum Yok

Yıllar Evvel ‘Ah Memedim’ müziğiyle ünlenen müzikçi Zeynep Türkeş, İbrahim Erkal hakkında gerçeği birinci Defa açıkladı. İşte bütün ayrıntılar…

Tek bir besteyle 90’lara damgasını vuran müzikçi Zeynep Türkeş, 1995 yılındaki ‘İnadı Bırak’ müziğiyle ününü geniş kitlelere duyurmuştu. Toplumsal medyadan Vakit vakit paylaşım yapan Türkeş, yıllar içindeki değişimle hayranlarını şaşkına çeviriyor. Şimdilerde 46 yaşında olan müzikçi, müziğe asla Uzaklık vermediğini söyleyerek 2017 yılında hayata gözlerini yuman İbrahim Erkal hakkında şu kelamlara imza attı:

Zeynep Türkeş

“İBRAHİM ERKAL’IN EN BÜYÜK ARMAĞANI OLDU BANA”

“İlk albümümü hazırlarken merhum İbrahim Erkal aradı ve sesimden Fazla etkilendiğini söyledi. Biraz farklı bir müzik yazdığını, sesime uyacağını hissettiğini belirtti. ‘Memedim’i albüme o denli ekledik. İbrahim Erkal’ın en Aka armağanı oldu bana. İnsanların hüznünü lisana getirdiğim için bana o lakabı Müsait gördüler. ‘Memedim Zeynep’ olarak anılmaktan gurur duyuyorum. 90’ların tadı diğerdi. Hem nesil hem müzik hem de hisler olarak apayrıydı. Bedel bilinen vakitlerdi. Düzgün ki o periyodu yaşadım, Fazla şanslıyım.”

Öte yandan geçtiğimiz Yıl ‘Tok Sevdalar’ isimli bir single çıkaran müzikçi şimdilerde “Veryansın” isimli müziğini hayranlarının beğenisine sunmaya hazırlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLEEK GÖRÜNTÜ;

Necati Şaşmaz, Kurtlar Vadisi’nin yine başlayacağını duyurdu!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir