Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Şarkıcı Irmak Arıcı Elbistan’da gönüllere dokundu!

Şarkıcı Irmak Arıcı Elbistan’da gönüllere dokundu!

admin admin - - 2 dk okuma süresi
10 0

Depremin vurduğu Elbistan’a giden Üretimci menajer Murat Işılak ve müzikçi ırmak Arıcı yardım dağıttılar. Çadır ziyaretleri yapan Arıcı’yı gören çocuklar evince boğuldu

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Elbistan’da meydana gelen ve 10 ili etkileyerek bütün Türkiye’yi Yasa boğan sarsıntıların akabinde sanat dünyası bir oldu.  Her yerden depremzedeler için yardımlar gönderilirken, üretimci menajer Murat Işılak ve müzikçi ırmak Arıcı da zelzeleden en Fazla ziyan gören kentlerden birisi olan Elbistan’a gitti, yardım dağıttılar.

İlk olarak afet koordine merkezinde, Elbistan ilçesine koordinatör vali olarak görevlendirilen Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu ile bir ortaya geldik.

Ardından Elbistan Belediye Lideri Mehmet Gürbüz ile sohbet ettik diyen menajer Işılak Herkes herkesle Biricik tek ilgilenip alanda koşturuyor. Devlet millet el ele olmuş hiç kimsenin kuşkusu olmasın dedi. 

ÇOCUKLAR ırmak ARICI’YI GÖRÜNCE çok Mesut OLDU!

Irmak Arıcı çocuklara oyuncak ve Besin muhtaçlığı dağıttı. Elbistanlı gençler Erva ile Beğenilen, çadırların ortasında ırmak Arıcı’yı gördüklerinde sevince boğuldu. Aileleri, Arıcı’yı çadıra Davet edince duygusal anlar yaşandı…

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir