Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Şahan Gökbakar Meral Akşener’i ti’ye aldı! Gidecek yerim mi var, deyip diline doladı

Şahan Gökbakar Meral Akşener’i ti’ye aldı! Gidecek yerim mi var, deyip diline doladı

admin admin - - 3 dk okuma süresi
31 0

Geçtiğimiz hafta Cumhurbaşkanı adayı olarak CHP genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu belirleyen 6’lı Masa başkanları daha seçim olmadan birbirine düşmüştü. Bu karardan rahatsız olan Meral Akşener, 6’lı Masayı terk etmiş fakat kısa bir mühlet sonra Geri dönmüştü. Akşener’in bu kararsız tavrını ti’ye Meydan Şahan Gökbakar’ın ‘Gidecek Yerim mi Var?” müziği eşliğinde hazırladığı Özel klip gündeme bomba üzere düştü.

Cumhurbaşkanı adayını belirlemek bir ortaya gelen 6’lı masa başkanları, uzun görüşmeler sonucunda adaylarının CHP genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu olmasına karar vermişti. Bu kararı Kesin bir lisanla reddeden İyi Parti genel Lideri Meral Akşener, geçtiğimiz hafta rest çekerek 6’lı Masadan ayrıldığını açıkladı.

Bu kararın üzerinden kısa bir mühlet sonra Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu ile görüşme yapan Akşener, yine 6’lı masaya dönerek herkesi şaşırttı. Evvelki gün Saadet Partisi’nin konut sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıya katılan 6 önder, millet İttifakı’nın adayının Kemal Kılıçdaroğlu olduğunu resmi olarak açıkladı. 

Meral Akşener, Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş

Tüm Türkiye’yi diken üstünde bırakan bu kararsız ataklar toplumsal medyada Aka bir yankı uyandırdı. Meral Akşener’in ‘net’ bir davranış sergilememesi ve 6’lı Masadaki önderlerin kendi ortalarında Fikir ayrılıkları yaşaması toplumsal medyada günlerde konuşuldu. Bu mevzuyu masaya yatıran isimlerden biri de Şahan Gökbakar oldu. Meral Akşener ve 6’lı Masa için Özel görüntü hazırladığını söyleyen Gökbakar’ın “Gidecek Yerim mi Var?” başlıklı görüntüsü gündeme bomba düştü. 

6’lı Masanın dünden bugüne yaşadığı karmaşıklığı ti’ye Meydan Gökbakar’ın “Gideceek yeriiiN mi vaaaaar! nihayet 3 günlük saçmalığı klip yaptım buyruuun” notunu düştüğü görüntüsü kısa müddette on binlerce yorum ve zevk aldı. 

Şahan Gökbakar

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir