Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Şafak Sezer estetik ayarını fazla kaçırdı! Görenler “Seda Sayan’a özendi galiba…”

Şafak Sezer estetik ayarını fazla kaçırdı! Görenler “Seda Sayan’a özendi galiba…”

admin admin - - 2 dk okuma süresi
22 0

Şarkılar Bizi Söyler programının fragmanında gözüken tan Sezer, yüzündeki değişimle gündem oldu. Estetik ayarını Çok kaçıran Ünlü komedyene toplumsal medyadan görenler “Seda Sayan’a özendi galiba…” usulünde yorumlarda bulundu.

“Şarkılar Bizi Söyler” programının bu haftaki konukları; Funda Arar, Melek Baykal ve tan Sezer oldu. Yeni fragmanda yer Meydan detay ise takipçilerin gözünden kaçmadı. kutsal Damacana 4 ile alanlara Geri dönen tan Sezer’in yüzündeki değişimi görenler şaşkınlığını gizleyemedi. Toplumsal medyada da süratli bir biçimde yayılan bu durum birçok şahıs tarafından paylaşıldı.

Şarkılar Bizi Söyler tan Sezer

ŞAFAK SEZER HERKESİ ŞAŞIRTTI

Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşan Müzikler Bizi Söyler müzik programına bu hafta tan Sezer değişimiyle damga vurdu. Yayınlanan yeni fragmanda Sezer’in botoks yaptırdığı ileri sürüldü. Birebir vakitte yüzünde gözüken şişlik ise merak konusu oldu.

Şafak Sezer

“ESTETİK AYARINI Çok KAÇIRMIŞ”

Kısa müddette toplumsal medyanın da lisanına düşen tan Sezer’e birçok yorum geldi. Komedyenin nihayet halini gören kullanıcılar,  “Seda Sayan’ı sollamış”, “Seda Sayan’a özendi galiba lakin ayarı Çok kaçırmış” yorumları yaptı

Şafak Sezer

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Emel Sayın şan derslerini aksatmıyor! O anları toplumsal medya hesabından paylaştı​

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir