Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Sabahat Akkiraz’dan acı haber: Yüreğim paramparça!

Sabahat Akkiraz’dan acı haber: Yüreğim paramparça!

admin admin - - 2 dk okuma süresi
11 0

Türk Sanat Müziği sanatkarı Sabahat Akkiraz, Kahramanmaraş merkezli sarsıntıların akabinde toplumsal medya hesabından Istırap bir haber paylaştı. Ablası Nurhayat Hanım’ı kaybeden Akkiraz, “Yüreğim paramparça” dedi.

Merkez üssü Kahramanmaraş olan 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki iki yıkıcı zelzelenin akabinde binlerce vatandaş ömrünü yitirdi ve ağır yaralandı. bütün Türkiye’yi Yasa boğan zelzelede birçok Ünlü İsim de yakınlarının acısıyla sarsıldı. 

Kahramanmaraş deprem

“YÜREĞİM PARAMPARÇA”

Ablası Nurhayat Hanım‘ı kaybeden Türk sanat müziği sanatkarı Sabahat Akkiraz, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla Istırap haberi sevenleriyle paylaştı. Ablasının bir karesini paylaşan Akkiraz, şu tabirlere yer verdi:

“Depremde göçük altında kalan her can benim canımdır. 10 kentte de ekmek, su paylaştığımız, muhabbette oturduğumuz binlerce canımızı kaybettik. Nurhayat ablamı Kahramanmaraş’ta kaybettik. çok üzgünüm. Yüreğim paramparça. Işıklarda uyu abla. bütün canlarımızın periyodu daim olsun. Yaralılarımız bir Lahza Evvel sıhhatine kavuşsun.”

Sabahat Akkiraz ablası Nurhayat Hanım

DEPREMDE hayat KURTARAN DAVRANIŞLAR

Depremde hayat kurtaran davranışlar

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir