Rus turistler Madrid diye yola çıktı kendilerini Mardin’de buldu! Türkiye’ye hayran kaldılar

Sağlık Kas 10, 2022 Yorum Yok

Yabancı bir turizm firması aracılığıyla Madrid’e gitmek isteyen Rus turistler kendilerini bir anda Mardin’de bulunca ortaya renkli manzaralar çıktı. Türkiye’nin beğenilen kenti Mardin’e hayran kalan turistler tekrar buraya gelmek istediklerini lisana getirdi.

Geçtiğimiz günlerde Mardin’de Yeşilçam sinemalarını aratmayacak bir Hadise yaşandı. Yabancı bir turizm firması İspanya’nın başşehri Madrid’e gitmek isteyen Rus turistleri kazara Mardin’e getirdi. Mardin’e indiklerinde neye uğradıklarını şaşıran turistler 1 gecelik beklemenin akabinde Madrid’e götürüldü. 

Mardin

“TURİSTLER MARDİN’İN HOŞLUĞUNU GÖRÜNCE çok Mesut OLUYORLAR”

10 gün sonra birebir yanılgıyı bir Kez daha tekrarlayan firma, bu sefer de 3 Benlik bir turist kafilesini yine Mardin’e gönderdi. Madrid derken Mardin’e ayak basan turistler kente hayran kaldıklarını ve buraya Özel olarak gelmek istediklerini söyledi. Mevzu hakkında açıklamalarda bulunan Mardin Turizm İşletmeleri Derneği Lideri Arslan Paşaoğlu,  şöyle konuştu:

“Yaklaşık bir buçuk ay Evvel Moskova’dan Madrid’e gitmek isteyen yolcuları acente firması kazara Mardin’e gönderiyor ve turistler Mardin’e geliyor. Mardin’e indikleri Vakit da şaşırıyorlar. Madrid’i beklerken Mardin’e geliyorlar. Kente çıkıyorlar kentin hoşluğunu görünce Fazla Mesut oluyorlar. Biz de bu durumu duyunca yardım ettik ve bir üyemizin otelinde ağırladık, Konuk ettik. Sonraki gün Madrid’e aktarmalı uçakla Geri döndüler. Ortadan 10 gün geçtikten sonra birebir acente tıpkı yanılgıyı yaptı. 3 Benlik turist kafilesini Madrid yerine Mardin’e gönderdiler. Onlar da beğendiler, 3 gün kadar burada kaldılar. Sonrasında ayrıldılar ve daha sonra tekrar geleceklerini belirttiler”

Mardin Turizm İşletmeleri Derneği Lideri Arslan Paşaoğlu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Acun Ilıcalı’dan Yine Aka bir yardım kampanyası! İşitme engelli çocuklar için…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir