Roman Abramoviç’in İstanbul’da tuttuğu yalının fiyatı dudak uçuklattı!

Sağlık Oca 10, 2023 Yorum Yok

Dünyanın 120. en Varlıklı şahsı olan Roman Abramoviç’in İstanbul’da tuttuğu yalının fiyatı duyanların dudağını uçuklattı. meşhur milyarderin, Beykoz kıyısında denize sıfır tuttuğu yalı havadan birinci Kez görüntülendi.

Rus-Ukrayna ortasında yaşanan Cenk nedeni ile sık sık yatlarıyla Türkiye’nin Boğazlarında uzunluk gösteren milyarder Roman Abramoviç, artık de İstanbul’un beğenilen mevkilerinden biri olan Beykoz kıyısındaki yalıda yaşamayı planlıyor. Rus milyarder, Anadoluhisarı’ndaki Feyyaz Tokar Yalısı’nı aylık 50 bin dolara kiraladığı tez edildi. Abramovinç’in kiraladığı yalı drone ile havadan görüntülendi.

rus milyarder roman abramoviç istanbul yalısını kiraladı

İSTANBUL’UN EN GENÇ YALISINDA MİLYARDER HAVASI ESİYOR!

Yabancıların sıklıkla tercih ettiği ve Çağdaş imajıyla lisanlara persenk olan Feyyaz Tokar Yalısı’nın kiracısı, Rus milyarder Abramoviç oldu. Ailesi ve kendisi için kiralık oturacağı yalının ise fiyatı ise duyanların dudağını uçuklattı. Abramoviç, yalıya aylık 50 bin dolar (Yaklaşık 1 milyon TL) ödeme yapacağı ortaya çıktı.

feyyaz tokar yalısı

MAAŞLARI ÖDEYEMİYORDU YALI KİRALADI!

Yaptırımlar sebebiyle güç durumda olduğu sav edilen Roman Abramoviç’in, işçi maaşlarını ödeyebilmek için arkadaşlarından borç Nakit aldığı sav edilmişti. Ama İstanbul’da en beğenilen yalıyı kiraladığı söyleniyor. İşte Abramoviç’in oturacağı Feyyaz Toker Yalısı’nın drone imajıyla havadan çekimi:

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir