Richard Lewis’ten üzen haber! Parkinson hastalığına yakalandı

Sağlık Nis 26, 2023 Yorum Yok

Dünyaca Ünlü yıldız Richard Lewis’ten hayranlarını endişelendiren haber geldi. ehil oyuncu, parkinson hastalığına yakalandığını duyurdu.

Hollywood’un sevilen isimlerinden biri olan komedyen ve oyuncu Richard Lewis yaptığı açıklamayla hayranlarını üzdü. Lewis, toplumsal medyadan paylaştığı bir Twitter görüntüsünde Parkinson teşhisinin 2 Yıl Evvel konulduğunu açıkladı.

SOSYAL MEDYADAN DUYURDU!

Usta oyuncu hastalık konulduğu o günden bu yana sıhhatiyle Özel olarak ilgilendiğini söyledi. arka geriye 4 ameliyat geçirmek zorunda kalan 75 yaşındaki oyuncu, stand-up şovlarına devam etmeyecek olsa da oyunculuğa ve yazmaya devam etmeyi planladığını söyledi.

“Stand-up’la işim bitti, yalnızca yazmaya ve oyunculuğa odaklandım” diyen Lewis, çektiği görüntüde, “Parkinson Hastalığım Mevcut lakin tabip denetimindeyim ve her şey yolunda ve karımı seviyorum, Ufak yavru köpeğimi seviyorum ve bütün arkadaşlarımı ve hayranlarımı seviyorum” cümlelerini kullandı.

Son üç buçuk yılda sıhhatiyle ilgili “zorlu zamanlar” geçirdiğini paylaşan ehil oyuncu, sırt ve omuz ameliyatı da iç olmak üzere “arka arkaya” dört ameliyat geçirmesine “şanssızlık lakin hayat bu” yorumunda bulundu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Seda Sayan’dan estetiklerini saklayanlara sitem! “Millet yaptırıp yaptırıp…”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir