Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Rapçi Çakal bir şişe suya 66 bin lira verdi! Sosyal medya ayağa kalktı

Rapçi Çakal bir şişe suya 66 bin lira verdi! Sosyal medya ayağa kalktı

admin admin - - 2 dk okuma süresi
24 0

Geçtiğimiz günlerde albüm çalışması için Miami’ye giden rapçi Çakal’ın akşam yemeği için gittiği restoranda bir şişe suya verdiği Nakit dudak uçuklattı. Dünyaca Ünlü su markası Fillico’nun Özel serisinden su sipariş eden genç rapçi tamı tamına 66 Bin 465 TL’yi gözden çıkardı.

“İmdat” isimli modülüyle müzik listelerini alt üst eden Ünlü rapçi Çakal, nihayet devirlerin en Fazla dinlenen sanatkarları ortasında yer alıyor. Kendine has şekli ve sesiyle dikkatleri üzerine çeken genç müzikçi, yeni albüm çalışması için yakın arkadaşı YouTube fenomeni Deha Tuzcu ile Birlikte soluğu ABD’de aldı. 

Çakal

Los Angeles’a gitmeden Evvel Miami’ye uğrayan Çakal, Türk restoranı Wet Miami’ye giderek arkadaşlarıyla akşam yemeği yedi. Kentin en lüks fine-dining restoranlarından biri olarak isimlendirilen yere giden Çakal’ın menüde yer Meydan en kıymetli su markasını sipariş etmesi toplumsal medyada Hadise oldu. 

Rapçi Çakal

Dünyaca Ünlü su markası Fillico’nun “Frost King” serisinden bir şişe su sipariş eden Çakal, 3 bin 500 dolar yani 66.465,00 TL‘yi gözden çıkardı. Bir şişe suya servet ödeyen Çakal’ın bu atılımı toplumsal medya kullanıcılarının ağızlarını Aleni bıraktı. 

Fillico Frost King serisi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Kovanlarının girişlerini koruyan bekçi arılar izleyenleri hayrete düşürdü!

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir