Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Pınar Altuğ’un yıllar önce depremle ilgili söylediği sözler gündem oldu! Çocuklar Duymasın…

Pınar Altuğ’un yıllar önce depremle ilgili söylediği sözler gündem oldu! Çocuklar Duymasın…

admin admin - - 2 dk okuma süresi
12 0

Bir periyoda damga vuran ve izlenme rekorları kıran fenomen sıra Çocuklar Duymasın’da geçen bir sahne gündem oldu. Meltem karakterine hayat veren Ünlü oyuncu Pınar Altuğ, yıllar Evvel dizide sarsıntıyla ilgili söylediği kelamlar dikkat çekti. İşte sarsıntıyla ilgili o kelamları;

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Geçtiğimiz günlerde yaşanan Kahramanmaraş ve Etraf vilayetlerde adeta bir yıkama neden oldu. Binlerce vefata neden olan sarsıntıdan sonra uzmanlarda zelzele ile ilgili dikkat edilmesi gerekenleri peş peşe sıralıyor. Eşiyle Birlikte canla başla depremzedelere yardım eden Ünlü İsim Pınar Altuğ nihayet paylaşımıyla gündem oldu.

“İNSANLAR AÇLIKLA SUSUZLUKLA SAVAŞIYOR”

Altuğ’un, 2000’li yıllarda Tamer Karadağlı ile oynadığı Çocuklar Duymasın dizisindeki bir sahnede söylediği sözlerle dikkat çekti. meşhur İsim yıllar Evvel sarsıntıya dikkat çekerek dizideki eşine şu sözlerle uyardı. İşte dizide geçen dikkat çeken o tabirler:

“Haluk! zelzele o denli evvelce randevu alıp gelmeyecek bir anda istikbal habersiz hazırlıksız… Bizim de o yüzden hazırlık yapmamız lazım. Bak dünyanın en Güçlü ülkesinin başına neler geldi. Beşerler açlıkla susuzlukla savaşıyor. Kim bilir bizde neler olur yağmalar filan olur herhalde. Elimizdeki bir size suyu bile alıp sarfiyatlar.”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir