Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Pınar Altuğ’a dolandırıcılık şoku! Eşi Yağmur Atacan çileden çıktı

Pınar Altuğ’a dolandırıcılık şoku! Eşi Yağmur Atacan çileden çıktı

admin admin - - 2 dk okuma süresi
8 0

Kahmanmaraş zelzelesinin birinci gününden beri eşi Yağmur Atacan ile Birlikte yardımlarını esirgemeyen Ünlü oyuncu Pınar Altuğ’un Instagram hesabı çalındı. Yaşanan bu olaya sonlanan Yağmur Atacan “Bu insanlara ne denir? “Hain, kansız!” denir” diyerek eşi Pınar Altuğ’a dayanak verdi.

Asrın felaketi olarak isimlendirilen Kahramanmaraş ve 10 vilayette Aka bir yıkıma neden olan zelzelede birinci günden itibaren eşi Yağmur Atacan ile Bir arada depremzedelere dayanakta bulunan oyuncu Pınar Altuğ sosyal medya hesabının hacklendiğini duyurdu.

“BU AHLAKSIZLIĞI İNSAFSIZLIĞI AKLIM ALMIYOR”

 Altuğ, “Özel iletiyle link gelirse lütfen prestij etmeyin” diyerek dolandırıcılara ateş püskürdü. meşhur oyuncunun yaptığı İzah şu formda;

“Benden Özel bildiriyle link gelirse lütfen prestij etmeyin! Asrın afetini yaşadığımız şu günlerde birilerini dolandırmaya çalışmak! Bu ahlaksızlığı, insafsızlığı, terbiyesizliği, manyaklığı aklım almıyor! Hesabım bende, Gerekli her türlü tedbiri aldık. Yine de bu türlü bir bildiri gelirse lütfen benimle bağlantıya geçin. Teşekkürler”

Pınar altuğ

EŞİ YAĞMUR ATACAN’DAN DAYANAK GECİKMEDİ!

Altuğ’un yaşadıkları sonrası eşi Yağmur Atacan adeta ateş püskürdü. meşhur isim, “Bu insanlara ne denir? ‘Hain, kansız!’ denir” diyerek eşi Pınar Altuğ’a dayanak verdi.

Pınar Altuğ

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir