Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan’ın sahte hesaplarla başı dertte: Taktı kafayı!

Sağlık Kas 17, 2022 Yorum Yok

Sosyal medya hesabını faal bir formda kullanan Ünlü isimler ortasında yer Meydan Pınar Altuğ, eşi Yağmur Atacan ismine açılan Düzmece hesaplara Başkaldırı etti. “Bu tip hesaplardan gelen bildirilere aldırış etmeyin” diyerek takipçilerini uyaran Altuğ’un paylaşımına eşinden de takviye geldi.

Bir periyoda damga vuran “Çocuklar Duymasın” dizisinde oynadığı “Meltem” karakteriyle Aka zevk toplayan Pınar Altuğ, hem başarılı Uğraş hayatı hem de Özel yaşantısıyla sık sık isminden Laf ettiriyor. 2008 yılında kendisi üzere oyuncu olan Yağmur Atacan ile nikah masasına oturan Ünlü oyuncu 2009 yılında kızı Su’yu kucağına alarak Ebeveyn olma sevinci yaşamıştı. 

Pınar Altuğ ve kızı Su

14 yıldır Mesut bir evlilik sürdüren Ünlü oyuncu evvelki gün “sahte hesap” problemiyle gündeme geldi. Eşinin ismine açılan Düzmece hesapları kendi toplumsal medya hesabından paylaşan Altuğ, “Dünkü şahıs bu sefer de bu hesabı açıp Yağmur’un gerçek hesabını rapor ettirmeye çalışıyor! Lütfen bu tip hesaplardan gelen bildirilere aldırış etmeyin, linklere tıklamayın. Yağmur’un Biricik ve geçerli hesabı bu” diyerek Başkaldırı etti. 

Pınar Altuğun toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşım

Sahte hesap açmaktan vazgeçmeyen şahsa ateş püsküren Atacan ise “Benim kullanıcı adımda ‘G’ yok arkadaşlar. Hesaplarınızı kaptırmayın. Taktı kafayı!” sözleriyle hayranlarını uyardı. 

Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Ölen annesinin kalbini dinledi! Reaksiyonu gündem oldu…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir