Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Petek Dinçöz’ün eski eşi iflas bayraklarını çekti! Birçok ilde bulunan ünlü şirkete…

Petek Dinçöz’ün eski eşi iflas bayraklarını çekti! Birçok ilde bulunan ünlü şirkete…

admin admin - - 2 dk okuma süresi
23 0

Petek Dinçöz’ün eski eşi Serkan Kadaloğlu, İstanbul başta olmak üzere Türlü ilerdeki mağazalarına iflas mutabakatı yapıldı.

Petek Dinçöz, 2014 yılında dünya meskenine girdiği Serkan Kodaloğlu ile 2022’nin Mart ayında boşanmıştı. İstanbul başta olmak üzere birçok ilçede de mağazaları bulunan Amel adımı iflas bayraklarını çektiği ileri sürülüyor. Medyabar’da yer Meydan habere göre, Serkan Kodaloğlu ve kardeşi Hakan Kodaloğlu’nun “İrfan Home” markasının sahibi şirket için, 2020 Ekim ayında Sakarya Asliye Hukuk Mahkemesine konkordato başvurusu yapıldığı söylendi. Talep mahkeme tarafından kabul edilirken, konkordato süreci ise iki Yıl uzatıldı.

Petek Dinçöz ve eski eşi Serkan Kodaloğlu

ŞİRKET İÇİN İFLAS DAVASI AÇILDI

Yayınlanan diğer bir teze nazaran ise Kodaloğlu kardeşlerin şirketleri için iflas davası açıldı. Sakarya 3. İcra Dairesi’nce yayınlanan “İflas davası tebliğine” nazaran;Sakarya’da ticaret sicil müdürlüğüne kayıtlı Galeri İrfan Alışveriş Merkezi Sağlam Tüketim Malları Ticaret A.Ş., Sakarya 5.Asliye Hukuk Mahkemesi’nin (Asliye Ticaret Mahkemesi Sıfatıyla) 09/01/2023 tarih ve 2022/314 temel sayılı kararları ile iflaslarına, iflasın tıpkı tarih ve saat 11:30 ‘da açılmasına karar verildi.
Sakarya 3. İcra Dairesi’nce 17 Ocak’ta alınan kararın ilanı Ulusal gazeteler ve Basın duyuru Kurumu (BİK) resmi ilan portalında yayınlanarak yürürlüğe girdi.
 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;
 
Kadir İnanır muhabirleri Evvel azarladı sonra röportaj verdi​

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir