Pelin Karahan’dan üzen haber! Eşi Bedri Güntay acil ameliyata alınınca…

Sağlık Kas 09, 2022 Yorum Yok

Ünlü oyuncu Pelin Karahan toplumsal medya üzerinden yaptığı paylaşımla takipçilerini üzen haberi verdi. meşhur oyuncu acısını paylaşırken, eşi Bedri Güntay’ın hastaneye kaldırıldığını, acil bir ameliyat olması gerektiğini belirtti. Güntay’ın hastalığını da açıklayan Karahan “Dönemiyorum, soranlara teşekkürler” notunu bıraktı.

Ekranların en tanınan oyuncularından Pelin Karahan, ismini Kavak Yelleri isimli sıra projesi ile duyurmayı başarmış, akabinde Süper Yüzyıl üzere birçok sıra ile oyunculuk yeteneğini kanıtlamıştı. 2014 yılında Bedri Günay ile dünyaevine giren Karahan, iki oğlunu kucağına aldıktan sonra, ailesiyle Vakit geçirerek toplumsal medya üzerinden paylaşımlarda bulunuyordu. Hesabından nihayet yaptığı paylaşımla herkesi üzdü.

pelin karahan bedri güntay

ANİDEN GELEN RAHATSIZLIK HERKESİ KORKUTTU

Ünlü oyuncu Karahan, eşinin hastaneye kaldırılarak acil bir ameliyata alındığının bilgisini verdi. Karahan, eşinin bir anda gerçekleşen rahatsızlığıyla şoke olduğunu Anlatım etti. Damarına pıhtı attığını açıklayan Ünlü oyuncu, eşinin anjiyo olduğunu ve şu anda durumunun düzgüne gittiğini bildirdi. 

pelin karahan paylaşımı

“ACİL AMELİYATA ALINDI”

Karahan paylaşımında ise “Sosyal medyada ve basında çıkan haberlerden Dolayı bu açıklamayı yapma gereği duyuyorum. Eşim Bedri Güntay, bugün teşhisi konulan akciğer embolisi nedeni ile acil ameliyata alınmıştır. Yapılan anjiyo çok başarılı geçti. Şu Lahza hastanede nezaret altında devam ediyor süreci. Arayan soran herkese Fazla teşekkürler, şu Lahza aramalara ve bildirilere dönemiyorum, anlayışınız için teşekkür ederim.” notunu düştü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Jüpiter ve Mars’ın dönüş sırasında oluşturdukları desen kendisine hayran bıraktı!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir