Özge Özpirinçci’den bir ilk! Kızını paylaştı

Sağlık Kas 02, 2022 Yorum Yok


Ünlü oyuncu Özge Özpirinçci, dijital bir platformda yayınlanan “Yakamoz S-245” isimli sıra ile isminden bahsettirmişti. Ufak bebeği Mercan’la hayatına devam eden Özpirinçci, kızını paylaşmamaya çalışıyordu. Bir birincisi gerçekleştirerek geçtiğimiz gün kızını birinci Defa paylaşıma sundu.

Ünlü oyuncu Özge Özpirinçci, nihayet olarak dijital bir platform için kamera karşısına geçip “Yakomoz S-245” isimli küçük dizide Kıvanç Tatlıtuğ ile başrolleri paylaşarak isminden bahsettirmişti. Daha Fazla ailesi ile ilgilenmeye çalışan Özpirinçci, geçtiğimiz Yıl Ebeveyn olmanın tadına vararak kızı Mercan ile ilgilenmeye başlamıştı.

özge özpirinçci ve burak yamantürk

İLK Sefer KIZINI PAYLAŞTI

Meslektaşı Burak Yamantürk ile Mesut evlilik hayatı süren Özpirinçci, 11 aylık bebeğini daha Evvel hiç paylaşmamış ve yüzünü göstermemişti. Şimdilerde birinci Kez kızını paylaşan Özpirinçci, toplumsal medya hesabından kızı Mercan’ı takipçilerine sundu.

özge özpirinçcinin kızı mercan yamantürk

AKREP BURCU OLMAMASI İÇİN DUA ETMİŞTİ!

Şu sıralar ailesiyle Bodrum’da tatil yapan Özpirinçci, kızının yüzünü kısmen gösterdiği bir fotoğrafı yayınladı. Özge Özpirinçci, bebeğinin Akrep Burcu olmaması için dua ettiğini söylemiş, “Akrep burcunun karanlık yerleri çok. Kızım Yay olsun istiyorum” demişti. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Gülçin Ergül de akıma uydu! Yeni yaşını bakın nasıl kutladı

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir