Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Oyuncu Serhat Teoman “Oğlumu kurtardı” diyen depremzede için açıklama yaptı

Oyuncu Serhat Teoman “Oğlumu kurtardı” diyen depremzede için açıklama yaptı

admin admin - - 2 dk okuma süresi
13 0

Merkez üssü Kahramanmaraş olan zelzelelerin akabinde Türkiye Biricik Yürek oldu. zelzele bölgesine giderek yıkıntı çalışmalarına iç olan birçok Ünlü İsim olurken bir depremzede, oyuncu Serhat Teoman’ın oğlunu kurtardığını sav ederek Ünlü oyuncuya teşekkür etti. Teoman toplumsal medya hesabından yaptığı açıklamayla yanlış anlaşılmayı düzeltti.

6 Şubat tarihinde Kahramanmaraş merkezli meydana gelen, 10 vilayette aniden yıkımlara ve can kayıplarına Sebep olan sarsıntıların akabinde bütün Türkiye Biricik Yürek olup yaraları sarıyor. Felaketin birinci gününden itibaren mucizelere tanıklık ederken oyuncu Serhat Teoman bölgede gruplara ve depremzedelere dayanak olan Ünlü isimler ortasında yer aldı.

Enkaz altından çıkan bir genci hastaneye yetiştirdiği söylenen Teoman için bir depremzede anne, “Oğlumu yıkıntı altından çıkardı” diyerek Ünlü oyuncuya teşekkür etti. Bunun üzerine bir yanlış anlaşılma olduğunu belirten Teoman, bahse ait toplumsal medya hesabından İzah yaptı.

Serhat Teoman

“SANIRIM BİR BENZETME YAŞANDI”

Oyuncu Serhat Teoman yıkıntı çalışmaları ile ilgili kendisi ile ilgili yayılan yanlış bir bilgiye şu biçimde açıklık getirdi:

“Bir yanlış anlaşılmayı düzeltmek isterim. Depremzede Gülümser Hanım oğlunu enkazdan benim kurtardığımı lisana getirmiş ancak sanırım bir benzetme yaşandı o güç anlarda. Kurtaran şahıstan İlah razı olsun. Gülümser Hanım ve oğlu ile Birlikte bütün depremzedelere acil şifalar diliyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Hatay’da art arda meydana gelen sarsıntılar Aka panik oluşturdu! O anlar kameralara işte bu türlü yansıdı

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir