Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Oyuncu Haim Topol’un ölümü tüm gerçekleri ortaya çıkardı! Meğer Mossad ajanıymış…

Oyuncu Haim Topol’un ölümü tüm gerçekleri ortaya çıkardı! Meğer Mossad ajanıymış…

admin admin - - 3 dk okuma süresi
14 0

İsrailli Ünlü aktör Haim Topol’un vefatı hakkındaki bütün gerçekleri ortaya çıkardı. Topol’un Yurt dışında bulunduğu devirde İsrail Hariç İstihbarat Teşkilatı Mossad ismine çalıştığı bildirildi. Oyuncunun ailesi, aktörün Arap ülkesinin elçiliğini dinlemek için Yan binadaki daireyi kiraladığını ve burayı “diş kliniği” formunda döşediklerini anlattı.

İlk olarak 1964 yılında yayınlanan “Damdaki Kemancı” isimli müzikalde Tevye karakterini canlandırarak Şöhret kazanan ve geçtiğimiz ay hayatını kaybeden İsrailli aktör Topol’un, Yurt dışında yaşadığı Devre Mossad için çalıştığı ortaya çıktı. Haaretz gazetesine konuşan Topol’un eşi ve çocukları, oyuncunun Londra’da yaşadığı periyotta İsrail’de yakından tanınan Mossad casusu Zvi Malkin ile sıkı biçimde görüştüğünü aktardı.

Haim Topol

“ARAP ÜLKESİNİN ELÇİLİĞİNİ DİNLEMEK İÇİN DAİRE KİRALADI”

Aile, Malkin’in kendilerini ziyaret ettiğinde görünmemek için konutlarına arka bahçeden girdiğini söyledi. Ayrıyeten Topol’un ailesi aktörün “gizemli” Yurt dışı seyahatlerinde yanına ses kayıt aygıtı ve kamerasını aldığı bilgisini de verdi.. meşhur aktörün ailesi, Malkin ve Topol’un bir Avrupa başşehrinde bir Arap ülkesinin elçiliğini dinlemek için Yan binadaki daireyi kiraladığını ve burayı “diş kliniği” formunda döşediklerini aktardı.

İsrailli aktör Haim Topol Mossad casusu çıktı

ELÇİLİK DUVARINA DİNLEME AYGITI YERLEŞTİRDİLER

Ailenin anlattıklarına nazaran; iki casus elçilik duvarında bir delik açarak dinleme aygıtı yerleştirmeye çalıştıkları sırada, elçilik çalışanı bunu ayrım etti. Elçiliğin Emniyet yetkilileri geldiğinde oyuncu Topol hasta üzere koltuğa yattı, Mossad’dan Malkin de Tabip rolüne büründü. Aktörün ailesine nazaran; elçiliğin Emniyet sorumluları diş kliniğindeki ekipmanlardan gelen ses nedeniyle ikna oldu.

8 MART’TA HAYATINI KAYBETMİŞTİ

İsrailli aktör, Yurt dışında yaşadıktan sonra döndüğü Tel Aviv’de 8 Mart 2023’te 88 yaşında hayatını kaybetmişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Hülya Avşar’dan tenis show! “Bu hoş havayı kaçıramazdım”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir