Nükhet Duru’nun ‘tayt tartışmasına’ Pınar Altuğ’da katıldı!

Sağlık Kas 14, 2022 Yorum Yok

Geçtiğimiz günlerde Nükhet Duru’nun “Ne olur bu tayt olayına bir ‘dur’ deyin artık demesiyle sanat topluluğundan pek Fazla Ünlü tayt tartışmasına girmişti. Magazin gündemini meşgul eden tayt tartışmasına Pınar Altuğ’da katıldı.

Geçtiğimiz günlerde “ne taytmış arkadaş” diyeceğimiz bir Hadise yaşanmıştı. Nüket Duru bayanların tayt giymesinden rahatsız olmasını “Ne olur bu tayt olayına bir ‘dur’ deyin artık. Tunikle giyilirse tamam lakin çorapla sokakta dolaşan bir sürü hanımefendi var. Bu manzara beğenilen değil” kelamlarıyla lisana getirmesinin akabinde magazin gündemini bir epey meşgul etmişti. Birçok Ünlü ise bu mevzu hakkında yorumunu lisana getirmişti. Etilerde kadrajlara yansıyan Pınar Altuğ ise tayt tartışması hakkında yorumlarını lisana getirdi.

pınar altuğ tayt tartışması

DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKTİ

Bir mağaza çıkışı sportif kıyafetleri ile görüntülenen oyuncu Pınar Altuğ, sabırsız hareketleri ile dikkatleri üzerine çekti. Hem telefonla konuşup hem de işlerini halletmeye çalışan Altuğ “Bir yandan arkadaşımla telefonla konuştum, öbür yandan işimi bitirmeye çalışıyorum. Trafik başlıyor köprüye gireceğim, koşuyorum” söylemlerinde bulundu.

pınar altuğ

“ONUN ÖZGÜRLÜĞÜ”

Güzel oyuncuya Nükhet Duru’nun gündemi sarsan ‘tayt tartışması’ sorulmasıyla 48 yaşındaki Altuğ şu sözlere yer verdi: 

Bu hususta ben bile kimi kendimle çelişiyorum, zira benim için estetik manzara değerlidir. Bayan, adam, çoluk, çocuk sıkıntısı değil, hoş bir şey görmek hepimizin güzeline sarfiyat. Güzel bir gövde görmek hepimizin güzeline masraf. Biri şık giyindiğinde ‘Bugün ne kadar hoşsun’ deriz birbirimize. Beğenmediğin Vakit ‘Bugün yakışıksız olmuşsun’ demek gerçek mu? Yanlışsız. Ben de bir yandan giyindiğimde güzel görüneyim isterim fakat bu özgürlüğü kısıtlamakta olmamalı. kimi ‘Keşke giymeseymişim’ derim, sonra da ‘Giymek istemişse giymiştir, onun özgürlüğü’ derim. Kendi içimde bile çelişkili husus. O yüzden Nükhet’e ne ‘haklı’ ne de ‘haksız’ diyeceğim.”

pınar altuğ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Zeynep Bastık fotoğraf çektirmek isteyen hayranına bakın nasıl reaksiyon verdi!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir