Nilay Toprak’ın arabasını parçaladılar! O saldırganlar serbest bırakıldı

Sağlık Kas 07, 2022 Yorum Yok

Sosyal medya fenomeni olarak tanınan, türkücü Deniz Toprak’ın kardeşi “Nilay Toprak” trafikte münakaşa yaşadığı 4 kişinin saldırısına uğramıştı. Nilay Toprak’a saldıran şüphelilerin isimli Denetim kaidesiyle özgür kaldığı öğrenildi.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Sosyal medyada çektiği eğlenceli görüntülerle tanınan fenomen “Nİlay Toprak”, türkücü ‘Deniz Toprak’ın’ kardeşi olarak da biliniyor. Toplumsal medya hesabından eğlenceli anlarını paylaşan Toprak bu sefer trafikte yaşadığı maganda saldırısını takipçileriyle paylaşmıştı. Trafikteyken münakaşa yaşadığı motosikletli 4 kişinin saldırısına uğrayan fenomen o anları kayıt altına almıştı. O saldırganlardan2’si adli Denetim kaidesiyle özgür bırakıldı.

Nilay Toprak

O SALDIRGANLAR ÖZGÜR BIRAKILDI!

Konuyla ilgili soruşturma başlatan polis takımları, o 4 saldırgandan Mehmet K. ile Emrah Y.’yi gözaltına aldı. Şüphelilerin emniyetteki süreçleri bittikten sonra adliyeye sevkleri gerçekleştirildi. Yargıç karşısına çıkan saldırganlardan Mehmet  K.’ya Yurt dışına çıkma yasağı getirilirken, öbür iki şüphelinin isimli Denetim kaidesiyle hür bırakılmasına karar verildi.

Saldırganlar

NELER OLMUŞTU?

ARABASINI PARÇALADILAR!

İddialara nazaran, Bakırköy İstiklal Caddesi’nde akşam saatlerinde yaşanan olayda Nilay Toprak ile motosikletli 4 kişi arasında yol verme tartışması yaşanmıştı. Yaşanan tartışmanın akabinde suratını alamayan magandalar, Toprak’ın arabasını tekmeleyerek otomobilini parçalamaya çalışmışlardı. Uğradığı saldırıyı kayıt altına Meydan fenomen “Hayatımda Biricik başıma yaşadığım en Üzücü an. Trafik magandaları maalesef bu ülkenin acımasız bir gerçeği. Her şeyi geçtim 2 motosiklet ve 4 erkek savunmasız bir bayana nasıl saldırıyorlar izleyin… Lütfen paylaşır mısınız” diyerek toplumsal medya hesabından paylaşmıştı. 

Nilay Toprak

Paylaşımı gören takipçileri ve dostları Nilay Toprak’a geçmiş olsun dileklerinde bulunurken, ‘hak ettikleri cezayı bulsunlar’ yorumunu yaptılar. Atağa uğrayan Toprak, imajlarda şikayetçi olacağını lisana getirdi.

İşte o hücumun imgeleri:

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir