Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Nihat Hatipoğlu’na ilk sahurda gelen soru sosyal medyada viral oldu! “Yolda bırakmanın…”

Nihat Hatipoğlu’na ilk sahurda gelen soru sosyal medyada viral oldu! “Yolda bırakmanın…”

admin admin - - 3 dk okuma süresi
30 0

Her sene Ramazan’da Nihat Hatipoğlu’na iftar ve sahur programlarında sorulan sorular gündem oluyor. Bu sene Hatipoğlu’na birinci sahurda genç bir bayan kız tarafından sorulan soru toplumsal medyada viral oldu.

Ramazan ayı boyunca milyonları ekran başına kilitleyen Nihat Hatipoğlu birinci sahur programını gerçekleştirdi.  ATV ekranlarında her sene ekrana gelen Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’na her Yıl gelen sorular gündem oluyor.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU!

Bu sene de birinci sahurda genç bir kız tarafından sorulan soru toplumsal medyada gündem oldu.  Genç bayan Ünlü ilahiyatçı Hatipoğlu’na sahur programında “Sevip de sevilmemenin günahı nedir? ümit verip de yarı yolda bırakmanın günahı nedir” diye sorunca toplumsal medyada gündem oldu.

Nihat Hatiopoğlu sahurda sorulan soru

KAPRUZ DEĞİL HOCAM…”
Nihat Hatipoğlu bu soruya “Kötü niyetle başlanmışsa ümit verdiyse günahtır. ancak güzel niyetlidir bakar karakterde farklılıklar vardır senin yolun sana benimki bana diyorsa sorun yok. İstismar etmek niyetiyle ise günahtır. O denli ise Irak dur, gerçi ‘karpuz değil hocam içini göremiyorum’ diyeceksin… ancak bence bir görüşmede bile birkaç soruda insanların karakterini anlamakta zorlanmazsınız” karşılığını verdi.

Nihat Hatiopoğlu sahurda sorulan soru gündem oldu

Hatipoğlu ve genç kız ortasındaki diyalog kısa müddette toplumsal medyada gündem olurken yorumlar da beraberinde geldi. Genç bayanın sorusu toplumsal medyada tekraren Defa paylaşıldı ve “Konuş hocam kızın içi yanmış”, “En Fazla merak ettiğim soru gelmiş” yorumları yapıldı.

Bazı toplumsal medya kullanıcılar genç kızın sorusunu ramazan ayında Gereksiz bulduğunu belirtti.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

On bir ayın sultanı Ramazan bütün coşkusuyla Kanal 7 ekranlarında

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir