Nihat Hatipoğlu’dan şok ayrılık! ‘Sınıra geldim’ diyerek veda mesajını yayımladı!

Sağlık Mar 16, 2023 Yorum Yok

Televizyon ekranlarında dini programlarla izleyici karşısından bulunun Nihat Hatipoğlun’dan şok ayrılık. ‘Sınıra geldim’ diyerek veda iletisini yayımladı.

Ramazan ayı boyunca izleyicilerle buluşan İlahiyatçı Nihat Hatipoğlu, toplumsal medya hesabı üzerinden takipçilerine bir veda bildirisi yayımladı. Hatipoğlu, kurucu rektörü olarak 4 yıldır vazife yaptığı Gaziantep İslam ilim ve Teknoloji Üniversitesi’nden ayrıldığını duyurdu.

“YAŞ PRESTİJİYLE DA SONA GELDİM”

Görevini sonlandırdığı bildiride şu kelamlara değinen Hatipoğlu, “Dostlar. 4 Yıl Evvel Gaziantep İslam ilim ve Teknoloji Üniversitesine Kurucu Rektör olarak atanmıştım. Bu müddette Kuruluşu tamamlayıp 3000 öğrenciye ulaştık. İslami ilimler ve Tıp Fakültesi başta olmak üzere bir Fazla programı başlattık. Bugün prestijiyle misyonum sona erdi. Teşekkür ederim. Bilindiği üzere Rektörlük misyonu 4 yıldır. Dört yılı doldurdum. ıslak prestijiyle da hududa geldim.” açıklamasında bulundu.

“DİNAMİK BİR ÜNİVERSİTE TESLİM ETTİM”

Açıklamalarının devamında şunlara da değinen Hatipoğlu, “Güçlü, heyecanlı ve dinamik bir üniversite devrettim. Yerime gelen arkadaşıma da muvaffakiyetler dilerim. Dini bildirimiz nihayet nefese kadar devam edecek inşallah. Kafi ki İlah razı olsun.” dedi.

Nihat Hatipoğlu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Milyonluk aldığı villada çatıyı bile değiştirdi! Seda Sayan’ın 4 milyon liralık villası…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir