Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Mutfak tasarımında öne çıkan trendler!

Mutfak tasarımında öne çıkan trendler!

admin admin - - 5 dk okuma süresi
21 0

2023 için bilinmesi gereken bu mutfak trendleri, ister tadilat, yenileme yahut yalnızca var alanınızı tekrar düzenlemeyi düşünüyor olun, tasarım süreciniz için ilham kaynağı olabilir.

Mutfağınızın dizaynını değiştirmek istiyorsunuz lakin bahis konsept seçimine gelince kararsızlık mı yaşıyorsunuz? O hâlde bu içeriğimiz tam size göre! Hem fonksiyonel hem de modaya Müsait mutfak tasarımı için dikkat etmeniz gerekenleri ve dönemin trendlerini sizin için araştırdık…

TEK GEREÇLİ STANDART DİZAYNLARI UNUTUN 

Çok değil, birkaç Yıl öncesine kadar mutfaklarda Biricik tip gereçler kullanıyordu. nihayet vakitlerde ise farklı materyallerin Ahenk içinde eşleştirilmesi ön plana çıkıyor. Örneğin; Lamar porselen mutfak tezgahını, mermer görünümlü bir duvar kağıdıyla eşleştirmek Dava bir seçim olabilir.

CESUR SEÇİMLER YAPIN

Tarz sahibi bir mutfak tasarımı için yürekli seçimler yapmaktan asla çekinmemenizi öneririz. Hatta seçimlerinizle trendleri siz belirleyebilirsiniz. Örneğin; üst dolaplarda Aleni renkleri, alt dolaplarda koyu renkleri tercih ederek mutfağınıza devinim katabilir, görsel ilgiyi artırabilirsiniz.

ALANI TESİRLİ KULLANIN

Mutfağınızın genişliği kadar pozisyonu da kıymetlidir. Şayet Aleni mutfağınız varsa kullanacağınız gerecin oturma odanızı tamamlayan şık ayrıntılara sahip olması Ehemmiyet kazanır. SRA Stone Gallery bünyesinde bulunan Lamar porselen mutfak tezgâhı üzere uzun yıllar birinci günkü görünümünü koruyan, şık görünümlü gereçler bu manada Dava seçim olabilir. ani gelen bir konuğa dağınık yakalanmamak içinse tercihinizi gizli depolama alanları olan mutfak dolaplarından yana kullanabilirsiniz. Sürgülü kapıları olan bir kiler yahut açılır kapanır tepsili dolaplar hem minimalist bir Görünüm sunar hem de mutfağınızda muhtaçlık duyduğunuz nizamı sağlar. 

KOLAY TEMİZLENEBİLİR GEREÇLERİ TERCİH EDİN

Mutfakta kullanacağınız her bir materyalin kolay temizlenebilir ve leke tutmayan özellikte olması Aka kolaylık sağlar. Böylece mutfak kazaları sonucu oluşan en inatçı lekeleri bile ekstra Vakit ve efor sarf etmeden temizleyebilirsiniz.

MUTFAKTA TEKNOLOJİYİ YAKALAYIN

Dokunmatik ekranlı buzdolapları, telefonunuzdan Denetim edebileceğiniz fırınlar ve açılıp kapanan musluklar… Siz de bu tip akıllı tahlilleri mutfaklarınıza taşıyabilir ve bu sayede mutfağınızda hem kolaylık hem de güç tasarrufu sağlayabilirsiniz.

SÜRDÜRÜLEBİLİR OLMASINA ÖZEN GÖSTERİN

Sürdürülebilir ve Etraf dostu bir Ömür için mutfakta alacağımız birçok Önlem buluyor. Bu tedbirlerin en başında ise kullanılan eserlerin Geri dönüşüme Müsait seçilmesi geliyor. Geri kazanılmış ahşap, Geri dönüştürülmüş metal, cam ve porselen eserlerle sürdürülebilir yaşama katkı sağlayabilirsiniz. Bu manada, SRA Stone Gallery’nin sürdürülebilir Lamar porselen mutfak tezgahını inançla tercih edebilirsiniz.

MUTFAK TRENDLERİNİ LAMAR PORSELEN MUTFAK TEZGAHIYLA YAKALAYIN!

2023 mutfak tasarım trendlerini; sürdürülebilirlik, karışık gereçler ve akıllı teknoloji oluşturuyor. SRA Stone Gallery bünyesinde bulunan Lamar porselen mutfak tezgâhı ile siz de bu trendleri yakalayabilir, şık ve fonksiyonel bir mutfak tasarımı oluşturabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir