Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. MÜSİDER Genel Başkanı’nın ‘Ömer Karaoğlu’ paylaşımı yüreklere dokundu!

MÜSİDER Genel Başkanı’nın ‘Ömer Karaoğlu’ paylaşımı yüreklere dokundu!

admin admin - - 3 dk okuma süresi
14 0

MÜSİDER genel Lideri Ammar Acarlıoğlu, toplumsal medya hesabından müzisyen Prof. Dr. Ömer Karaoğlu’nu paylaştı. Karaoğlu hakkında “Hiçbir Vakit protokol olmadı” diyen Acarlıoğlu, Ünlü sanatkarın zelzele bölgesinde suların kesik olması sebebiyle kar ile abdest aldığı karesini Hassas bir not ile takipçilerine sundu.

Seslendirdiği ‘Şehit Tahtında’ ezgisiyle hafızalarda yer edinen Ömer Karaoğlu’nun yer aldığı bir kare, Ünlü sanatkarın davasını istikrarlı bir biçimde yürüttüğünü gözler önüne serdi. MÜSİDER genel Lideri Ammar Acarlıoğlu’nun Twitter hesabından yayınladığı görselde Karaoğlu’nun hareketi, görenlere Hassas anlar yaşattı. Fikriyle zikrinin bir olmasıyla tanınan Karaoğlu’nun zelzele bölgesinde suların kesik olması sebebiyle karla abdest alması, adeta herkese tefekkür ettirdi.

KAR İLE ABDEST ALDI!

Ömer Karaoğlu kar ile abdest aldı

Acarlıoğlu, ezgileriyle bir jenerasyonun gönlünde taht kuran Ömer Karaoğlu için şu kelamlara yer verdi:

“Prof.Dr. @omer_karaoglu Hiçbir Vakit protokol olmadı. Fikriyle zikrini yoldaş eyledi. Kimin ne dediğine değil, biz ne söylemeliyiz telaşını taşıdı. Omuzlarından sevda yükünü hiç indirmedi, yüküm Mevcut demedi, yükünü azık eyledi. Daha Fazla yazardım lakin bana kızar. (Depremde sular kesik)”

Acarlıoğlu’nun yüreklere dokunan bu paylaşımı kısa müddette binlerce beğeniye ulaşırken altına yapılan bir yorum da dikkatlerden kaçmadı. Karlar içinde bile içleri ısıttığı belirtilen Karaoğlu’nun ‘Yol Mu Dayanır’ ezgisinden bir kuple olarak şu kelamlara yer verildi:

Ömer Karaoğlu

“Yağmur düştü yolumuza, dolu, kar vurdu, 
Zeybek yiğide yanaşmak, Yeniden kâr oldu, 

Arif olan söylemişti, bu yol çetindir, 
Gözümün parıltısı peygamber, o da yetimdir…”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir