Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Murat Boz’dan alkışlanacak hareket! Doğum gününü TEV’e bağışladı

Murat Boz’dan alkışlanacak hareket! Doğum gününü TEV’e bağışladı

admin admin - - 3 dk okuma süresi
25 0

7 Mart’ta 42. yaşını kutlayacak olan Ünlü müzikçi Murat Boz’dan depremzedeler için manalı takviye geldi. Boz, depremzede çocukların eğitimine takviye vermek için doğum gününde manalı bir kampanya başlattı.

6 Şubat 2023, saat sabaha karşı 04.17‘de merkez üssü Kahramanmaraş‘ta gerçekleşen 7,7 ve dokuz saat sonrasında meydana gelen 7,6 şiddetindeki sarsıntılarla Türkiye sözün tam manasıyla “Asrın Felaketi”ni yaşadı. Kahramanmaraş’ta meydana gelen bu iki Aka deprem 11 ilde Aka yıkımlara ve can kayıplarına Sebep oldu. Türkiye’nin dört bir yanından vatandaşlar sarsıntının yaralarına sarmak için seferber oldu. Bu seferberliğe katılan Ünlü isimler de depremzedeler için el birliğiyle takviye verdiler. Bu seferberliğe dayanak veren isimlerden biri de müzikleri ve klipleriyle hafızalara kazınan Ünlü şarkıcı Murat Boz oldu. Depremzede çocukları unutmayan Boz, bu doğum gününde depremzede çocukların eğitimine takviye vermek için herkesin içini ısıtan bir kampanyaya imza attı.

Murat Boz

DOĞUM GÜNÜNÜ TEV’E BAĞIŞLADI!

Geçtiğimiz günlerde, zelzele sonrası ortaya çıkan fırsatçılığa Başkaldırı eden Murat Boz’dan depremzede çocuklar için alkışlanacak bir devinim geldi. 7 Mart‘ta 42 yaşına girecek olan Ünlü müzikçi toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Umudun Yanında’ burs fonu ile afetzede gençlerimizin umutlarının ve eğitimlerinin yarıda kalmaması için bu doğum günümü Türk Eğitim Vakfı’na bağışlıyorum” tabirlerini kullanarak doğum gününü depremzede çocukların eğitimine bağışladığını açıkladı.

Murat Boz

“… KALABALIKLAŞTIKÇA GÜÇLENDİĞİMİZ güç GÜNLERDEN GEÇİYORUZ

Ünlü müzikçi toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşıma şu notu düştü:

“Umudun Yanında
Her güne yeni umutlarla başlamamız gereken, kalabalıklaştıkça güçlendiğimiz güç günlerden geçiyoruz.

Bu doğum günümde afetzede öğrencilerimizin eğitimine ümit olmak için TEV’de başlattığım takviye kampanyama bütün dostlarımı ve sevenlerimi Davet ediyorum.

Link’e profil’den ulaşabilirsiniz.”

Murat Boz TEV paylaşımı

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir