Murat Boz babasını paylaştı! Benzerliği ile şoke etti

Sağlık Kas 02, 2022 Yorum Yok


Ünlü müzikçi ve oyuncu Murat Boz, en nihayet bir dijital platform için imaj değişikliği ile gündeme gelmişti. Küçük bir dizide yer Meydan Boz, zevk yağmuruna tutulurken, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla herkesi şoke etti. Babasının doğum günün kutlayan Boz’un paylaşımı benzerliği ile yorum yağmuruna tutuldu.

Ünlü müzikçi Murat Boz, her çıkardığı kesim ile gündeme gelirken, bu sıralar oyunculuktaki performansıyla da gündem olmuştu. En nihayet Tuba Büyüküstün ile bir dijital platform için kamera önüne geçen Boz, şimdilerde yaptığı paylaşımla gündem oldu.

murat boz ve ailesi

BABASININ DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLADI

Ünlü müzikçi paylaşımında babasının doğum günün kutladı. Annesinin babasına sarılmış halini takipçilerine sunana Boz fotoğrafına altına “İyi ki doğdun babam” notunu düştü. 

Murat bozun annesi ve babası

“BU KADAR DA BENZEMEZ İNSAN”

Boz’un babasına Fazla benzemesi gündem olurken, buna yönelik takipçilerinin yaptığı yorum yağmuruna tutuldu. Yeterli niyetlerle Boz’un babası Cafer Boz’a da doğum günü bildirileri yazılırken, “Bu kadar benzemez insan babasına” , “Bence annesine daha Fazla benziyor” üzere tabirler kullanıldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Gülçin Ergül de akıma uydu! Yeni yaşını bakın nasıl kutladı

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir