Munderm Jel ne işe yarar? Munderm Jel nasıl kullanılır? Munderm Jel fiyatı 2023

Genel May 08, 2023 Yorum Yok

Akne ve sivilce tedavilerinde kullanılan Munderm jel uzmanların sivilcelerle başı kederde olanlar için önerdiği tıpkı vakitte reçete ettiği bir kremdir. nihayet günlerde merak edilen Munderm jel ne işe fayda? Munderm jel nasıl kullanılır? Munderm jel cilde yararları nelerdir? Munderm jel Yan tesirleri nelerdir? Öğrenmek için haberimizin ayrıntılarına bakabilirsiniz.

Munderm jel; Fazla tesirli bir sivilce kremidir. Sivilceleri yok ettiği üzere sivilcelere neden olan bakterilerin Cilt üzerinde yayılmasını önleyen Munderm krem, ekseriyetle ergenlik periyodu ile birlikte oluşan sivilce ve iltihaplı sivilceleri yok etmek için tabipler tarafından reçeteye yazılır. Kullananlar tarafından yüz ve alın bölgesinde oluşan sivilceleri geçirmede Fazla tesirli olduğu söylenen Munderm jel, düzenli kullanıldığında yalnızca sivilceleri değil Siyah nokta Özellikle yağlı imgeye sahip Siyah noktaların yok olmasında kullanılır. Munderm jel 30 gramlık tüplerde satılıyor. İçerisinde Eritromisin, İsotretinoin olan bu jel sivilcelerin yanı Dizi Siyah noktaların da giderilmesinde faal rol oynar.  Muhakkak tavsiye üzerine kullanılmaması gereken bu jel, tabip Denetim sonrasında tedavi gayeli kullanılmalıdır. Kullanıldığı taktirde farklı Cilt tepkilerine neden olabilir.

MUNDERM KREM NASIL KULLANILIR?

  • Uzmanlar tarafından yazılan Munderm jelden Olumlu ve tesirli bir Sonuç almak istiyorsanız 6-8 hafta nizamlı formda kullanmanız gerekir.  Problemli bölgeyi güzelce temizleyin. Akabinde jeli sürüp, emilmesini bekleyin. Jeli sürdükten sonra su ile temas etmemesine kesinlikle İtina gösterin. Gün içerisinde 2 sefer sürebilirsiniz. Jeli sürdükten sonra kesinlikle ellerinizi bol suyla yıkayın.
  •  Jeli sürdükten kısa bir mühlet sonra kızarma ya da tahriş ile karşı karşıya kalırsanız, nemlendirici uygulayabilirsiniz. Gün içerisinde 2 kezden Çok uygulama yapmayınız. 

Munderm jel fiyatı nedir?

MUNDERM JELİN Yan TESİRLERİ NELERDİR?

Sivilce ve akne tedavisinde kullanılan bu jel Yan tesirlerini gösteren bir ilaçtır. İçerisinde bulunan unsurlar birtakım şahıslarda alerjik tepki oluşturarak tahriş, kızarıklık ya da daha farklı belirtilerle kendini gösterebilir. Yapılan araştırmalara nazaran Munderm jelin kullanımı 12 haftayı muhakkak geçmemelidir. Uzman hekiminize belirtilerden biriyle karşılaştığınızda kesinlikle söylemelisiniz.

Yutkunma zorluğu, boğazda tahriş hissi, ağızda ve dudaklarda ani şişme, kaşıntılı isilik üzere alerjik belirtiler görülebilir.

munderm jel Yan tesirleri Mevcut mıdır

Jeli sürdüğünüz bölgede soyulma, kızarıklık, bölgede ağrı, kaşıntı, Cilt hassasiyeti, ciltte yanma hissi, uygulama yerinde batma hissi, ciltte kuruluk üzere durumlarla karşı karşıya gelebilirsiniz.

Ciltte renk değişikliği, renginin Nefes olması, çok ishal ve geçmeyen şişlik üzere Yan tesirler bu kremi kullananlar tarafından karşı karşıya kaldıkları bir durumdur. 

MUNDERM JELİN FİYATI NEDİR?

Munderm jel kremin 2023 fiyatı 97,72 TL’dir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir