Acnemix Jel ne işe yarar? Acnemix Jel nasıl kullanılır? Acnemix Jel fiyatı 2023

Genel May 08, 2023 Yorum Yok

Sivilceleriyle baş etmekte zorlananlara harika haberimiz var. Yalnızca eczanelerde satılan ve uzman tabiplerin teklifiyle alınması gereken Acnemix Jel, sivilceleri kısa müddette geçiriyor. Bilhassa iltihaplı sivilcelere düzgün gelen bu krem, sivilce izlerini de ortadan kaldırıyor. Pekala Acnemix Jel ne işe fayda? Acnemix Jel nasıl kullanılır? Acnemix Jel fiyatı 2023 nedir? Öğrenmek için içeriğimize göz atabilirsiniz.

Son günlerin en Fazla konuşulan kremleri ortasında yer alan Acnemix Jel, Fazla güzel sonuçlar vermesiyle isminden sıkça Laf ettiriyor. Uzun vakittir sivilce meseleleriyle uğraşanların mutlu kalacağı Acnemix Jel, Bilim İlaç Sanayi ve Ticaret A.ş tarafından Gebze Kocaeli’de üretilmektedir. 46.6 gramlık yuvarlak ak kaplarda yalnızca eczanelerde satılan bu jel, uzman hekim tarafından reçete edilmeden muhakkak kullanılmamalıdır. Dermatologlar tarafından önerildiği taktirde şahısların kullandığı bu jel,hafif sert kıvamlı ve içerisinde etil alkol bulunur. Ciltteki var sivilceleri tedavi ederek tekrar çıkmasını engelleyen Acnemix Jel, 1.6 gramlık eritromisin içerikli plastik tüp, karıştırmak için ak çubuk ve 6 ml %70 etil alkol içeren flakondan meydana gelmektedir. İçerisinde 4 modül Eser olduğundan Dolayı karıştırma sürecini eczanede yaptırabilirsiniz.

Acnemix Jel Fiyat

  •  Acnemix Jel’in etken maddesi benzoil peroksit ve eritromisindir. Yardımcı hususları ise saf su, etil alkol, karbomer, limon esansı, sodyum hidroksit, metil salisilat, dokusat sodyum, polioksil lauril eterdir. 

PEKİ ACNEMİX JEL NE İŞE FAYDA?

Doktorların önerdiği bu jel, cildi üzerindeki bakterilerin çoğalmasını önler. Bu sayede yeni sivilce oluşmasına Mani olur. Çok yağlı ciltlerin de kullanabileceği bu eser, cildin yağ düzeyini istikrarlar. Sivilce izlerinin geçirilmesine dolaylı olarak katkı sağlar. En Kıymetli özelliği ise akne meselelerini ortadan kaldırır. 

Acnemix Jel Nasıl Hazırlanır?

ACNEMİX JEL NASIL KULLANILIR?

Bu noktada muhakkak dikkat edilmesi gereken bir mevzu var. Uzman hekiminizin önerisi ne kadar ise kesinlikle o ölçüde kullanmalısınız. Uygulamadan Evvel cildinizin pak olduğuna emin olmalısınız. Günde 2 defa sabah ve akşam uygulayabilirsiniz.

Jeli yüze uygulayıp kurumasını bekleyin. Yalnızca akneli bölgeye uyguladığınızdan emin olmalısınız. Kuruduktan sonra ılık suyla temizleyebilirsiniz. Ellerinizi yıkamaya İtina göstermelisiniz. 

Acnemix Jel Faydaları

ACNEMİX JEL 2021 FİYATI NEDİR?

46.6 gramlık bu jelin yeni fiyatı 154,72 TL’dir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir