Muhlis Asan katıldığı galada kalp krizi geçirdi! Durumu çok kritik…

Sağlık Oca 18, 2023 Yorum Yok

Usta oyuncu Muhlis Asan’dan Üzücü haber geldi. “Unutma Bizi” isimli tiyatro oyununun galasında bir anda rahatsızlanan Muhlis Asan’ın kalp krizi geçirdiği ve durumunun ise Önemli olduğu haberleri sevenlerini yıktı.

Mahallenin Muhtarları, Bücür Cadı, Çarli, Yedi Numara, Yılan Öyküsü, En nihayet Babalar Duyar, Akasya Durağı ve Üvey Baba üzere bir Fazla projede yer Meydan ehil oyuncu Muhlis Asan’dan Üzücü haber geldi. Galaya katılan Asan, bir müddet sonra kendini düzgün hissetmediğini belirterek arkadaşlarına, “Kendimi yeterli hissetmiyorum, oyuna kalamayacağım” diyerek salondan ayrıldı. Muhlis Asan’ın meskene geldiğinde durumu ağırlaşarak hastaneye kaldırıldı.

Tedavi altına alınan Muhlis Asan’ın kalp krizi geçirdiği ortaya çıktı. meşhur oyuncunun durumunun kritik olduğu öğrenildi.

KALBİ 7 DAKİKA DURDU!

 Ablası tarafından hastaneye kaldırılan Asan’ın yapılan denetimler sonucu kalp krizi geçirdiği öğrenildi. Kalbi 7 dakika duran Muhlis Asan, ağır bakıma alındıktan sonra Önlem emelli olarak uyutuldu. Asan’ın durumunun kritik olduğu öğrenildi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir