Moda ve Sosyete’nin muharriri Pelin Kaya’dan şaşırtan itiraf!

Sağlık Kas 02, 2022 Yorum Yok


Moda ve Sosyete isimli bloğuyla tanınan Pelin Kaya’nın yeni çıkardığı kitabı “Göründüğün Kadar Varsın”ın tanıtımı gerçekleştirildi. Hayatımızın nerdeyse her alanına hükmeden toplumsal medyanın nasıl bir Nakit kazanma modeline dönüşmesini husus Meydan kitapta Pelin Kaya, ‘ Influencer’liğin görünmeyen yüzü’nden bahsetti.

Gazeteci “Pelin Kaya” ‘Moda ve Sosyete’ isimli blog sayfasıyla milyonlarca bireye ulaşmayı başarmış gazetecilerden. Influencer dünyasına ve toplumsal medya kainatına epeyce Yargıç olan gazeteci “Göründüğün Kadar Varsın” isimli kitabının tanıtım davetini İstinyepark D&R’de, sanat ve Toplum hayatından tanınan birçok ismin iştirakiyle gerçekleştirdi. İmza gününde sevenleriyle bir ortaya gelen gazeteciyi tanıdık isimler yalnız bırakmadı.

Pelin Kaya imza günü

SEVENLERİ YALNIZ BIRAKMADI!

Oyuncu Bade İşçil, Uzman Psikolog Zeynep Selvili, toplumsal medya fenomenleri olarak bilinen kardeşler Narod ve Sibil Çetinkaya, Aslıhan Doğan Turan, irtibat dünyasının önde gelen isimlerinden olan Feride Tansuğ, Esra Türker, Yasemin Berkman Manisalı, Yunus Başaran ve Özlem Avcıoğlu üzere tanıdık isimler, Kaya’yı bu Mesut gününde yalnız bırakmayarak takviye oldular.

Pelin Kaya ve tanıdık isimler bir arada

INFLUENCER’LIĞIN GERÇEK YÜZÜ…

Gazeteci Pelin Kaya, Destek yayınları tarafından yayınlanan “Göründüğün Kadar Varsın” adlı kitabında, hem ‘Moda ve Sosyete’nin 14 yıllık serüveninden hem de hayatımızın Derhal derhal her alana hükmetmiş toplumsal medyanın gelişiminden bahsederken, toplumsal medyanın gerçek bir Nakit kazanma modeline dönüşme macerasını ele alıyor. Kitabında toplumsal medya platformları ve kullanıcıları hakkında “görünür olmak için her şeyi göze alanları” çekiştirelim ve bahis buralara nasıl geldi daima Bir arada anlayalım” diyen Kaya Influencer’lığın görünmeyen yüzünden de bahsediyor.

Pelin Kaya

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

CZN Burak yoğunluktan yolda yürüyemedi! Çöp kamyonuna bindi

 

 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir