Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Microsoft’un kurucu ortağı Bill Gates dede oldu! Ünlü milyarder’in kızı Jennifer Gates…

Microsoft’un kurucu ortağı Bill Gates dede oldu! Ünlü milyarder’in kızı Jennifer Gates…

admin admin - - 2 dk okuma süresi
34 0

Microsoft’un kurucu ortaklarından Bill Gates’in kızı Jennifer Gates ve eşi Nayel Nassar, birinci bebeklerini kucaklarını almanın heyecanını yaşadı. meşhur çift milyoner bebeğin birinci karesini toplumsal medya hesabından paylaştı.

ABD’li Ünlü Amel insanı Bill Gates’in kızı Jennifer Gates, geçtiğimiz sene ekim ayında Nayel Nassar ile evlenmişti. Toplumsal medya hesabını faal bir halde kullanan 26 yaşındaki Gates, Kasım ayında Hamile olduğunu duyurmuştu. Doğum yapan ve memnunluğunu toplumsal medya hesabından takipçileri ile paylaşan ikili yorumlar ise gecikmedi.

Jennifer Gates ve Nayel Nassar çifti

“İLK FOTOĞRAF GELDİ”

Evliliklerini Mesut bir halde sürdüren Jennifer Gates ve Nayel Nassar birinci çocuklarını kucağına almanın heyecanını yaşadılar. Toplumsal medya platformundan bebeklerinin dünyaya geldiğini duyuran çiften Gates, Instagram hesabından bebeğini kollarının ortasında tutarken çekilmiş bir fotoğrafını “Sağlıklı Ufak ailemizden hoş selamlar” notunu düşerek yayınladı. 114 milyar dolarlık servete sahip olan dede Bill Gates bu Mesut günü “Jenn ve Nayel’i kutlama ederim. çok gururluyum” sözleriyle kutladı. Bill Gates’in eski eşi Melinda French Gates ise “Dünyaya beğenilen geldin. Kalbim taşıyor” cümlelerine yer verdi. 

Jennifer Gates ve eşi Nayel Nassar, birinci bebeklerini kucaklarına aldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Serenay Sarıkaya halsiz ve neşesiz haliyle dikkat çekti! Akıllara “hasta mı?” sorusu geldi

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir