Merve Boluğur’dan yeni açıklama geldi! Boşanma tarihleri netleşti

Sağlık Kas 18, 2022 Yorum Yok

Görkemli bir düğünle müzisyen Mert Aydın ile dünyaevine giren Merve Boluğur, 44 gün dayanabilmişti. Boluğur ile Fikir ayrılığı yaşayan Mert Aydın’ın boşanma davası açtığı ortaya çıkmıştı. Merve Boluğur cephesinden yeni ve dikkat cazip bir İzah geldi. İşte habere dair bütün ayrıntılar…

2 Ekim’de Ünlü isimlerin akın ettiği bir düğünle Mert Aydın ile nikah masasına oturan oyuncu Merve Boluğur cephesinden Hadise İzah gelmişti. nihayet vakitlerde paylaştığı fotoğraflarında parmağında yüzüğünün olmayışı takipçilerinin dikkatinden kaçmamıştı. İkili hakkında çıkan “Boşanıyorlar” savları gündemde bomba tesiri oluşturmuştu. Fikir ayrılıkları yaşayan çiftin boşanma davası cuma günü görüleceği ortaya çıktı.

Merve Boluğur eşinden boşanıyor

GELİNLİKLİ FOTOĞRAFLARINA KIYAMADI

Nikaha saatler kala toplumsal medya hesabından soyadını değiştirerek “Merve Boluğur Aydın” yapan Ünlü oyuncu Tekrar süratli davranmış ve dava açmadan  birinci Amel olarak soyadını silmişti.

Merve Boluğur instagram hesabı

 Kullanıcı ismini tekrardan Merve Boluğur olarak güncelleyen oyuncu eşiyle olan bütün fotoğrafları da kaldırmıştı. fakat gelinlik fotoğraflarını silmeye kıyamadı.

merve boluğur boşanıyor

NE OLMUŞTU?

BABA MESKENİNE DÖNDÜ

İlk açıklamayı toplumsal medya hesabından yapan Boluğur, paylaşımında şu tabirlere yer vermişti:

“Olmadı teşekkürler… hayat bu… Mert’e de mutluluklar. Hoş günlerimiz için teşekkürler…”

İlk İzah Boluğurdan geldi

“ADAM ETTİKLERİMİZ YÜZÜMÜZE BAKMAZ OLDU”

Daha Evvel Instagram sayfasında takipçilerinden gelen soruları yanıtlayan Merve Boluğur, verdiği yanıtlarla ayrılık sinyallerini vermişti. meşhur oyuncu “En Fazla ders çıkardığın olay?” sorusuna “Adam ettiklerimiz yüzümüze bakmaz oldu ya önemsemez sayemde bir yere geldiler birden fazla… Bundan sonra kimseye Aka yeterliliklerde bulunmayacağım” karşılığını vermişti.

Merve Boluğur

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Doya Doya Moda’da Aka kavga! Yarışmacılar birbirinin…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir