Merve Boluğur’dan şaşırtan hamle: İç dünyasına çekildi! Tesettüre mi girdi?

Sağlık Oca 08, 2023 Yorum Yok

Mert Aydın’la evlenen ve kısa müddet içerisinde yolları ayırma kararı Meydan Merve Boluğur’dan şaşırtan atılım geldi. Maneviyata yönelerek İç dünyasına çekilmesi, dikkatleri üzerine çekti. İşte Merve Boluğur’un nihayet paylaşımları hakkında bütün ayrıntılar…

Acemi Cadı dizisi ile hafızalara kazınan ve kendi kozmetik markasını kuran Boluğur, geçtiğimiz aylarda dünyaevine girmişti. Kısa süren evlilik Biricik celsede sonlandı. Magazin gündemini sarsan boşanma kararı ise gündemden düşmüyor. Çiftin yolları ayırma kararından sonra paylaşımları ile dikkat çeken Boluğur, geçtiğimiz günde Instagramda maneviyata yöneldiğini gösteren paylaşımda bulundu. Paylaşımı gören takipçileri ise şaştı kaldı.

Merve Boluğur boşandı

İÇ DÜNYASINA ÇEKİLDİ

Ekim ayında Mert Aydın’la evlenen ve süratli bir formda boşanma kararı alması herkesi şaşırtmıştı. Şaşırtmaya devam eden Ünlü oyuncu şimdilerde ise toplumsal medya hesaından yapmış olduğu paylaşımla dikkatleri üzerine çekti. Dini içerikli paylaşımda bulunan Boluğur, yaşadığı zahmetli vakitleri inanç sayesinde başa çıktığını lisana getirdi.

merve boluğur paylaşımları ile dikkat çekti

“ARKADAŞLAR DÜZGÜN DEĞİLİM”

Boşanmasının akabinde bütün gözler Ünlü oyuncunun üzerine çevrildi. 4 milyon takipçisi bulunan Boluğur, dini içerikli görüntüler izlediği anı takipçileriyle paylaştı. paylaşımının altına düştüğü not ise dikkat çekti. “Arkadaşlar âlâ değilim” notunu düştü. 

merve boluğur maneviyata yöneldi

“İNANÇLA BAŞA ÇIKIYOR”

Dini paylaşımlara bir mühlet devam eden Ünlü İsim daha sonra takipçisinin “Zorluklarla nasıl başa çıkıyorsun?” sorusuna “İnanç” yanıtını veren Merve Boluğur, takipçileri tarafından merak konusu olmaya devam ediyor.

merve boluğur toplumsal medyada dini içerikli paylaşım yaptı

MERVE BOLUĞUR TESETTÜRE Mİ GİRDİ?

Dini içerikli paylaşımlarda bulunmasının akabinde toplumsal medyayı sarsan Merve Boluğur hakkında, “tesettüre mi girdi?” soruları ortaya atılmaya başlandı. Merak konusu olan bu bahis hakkında ise Boluğur, yapmış olduğu nihayet paylaşımda tesettüre girmediği aşikâr oldu.

merve boluğur tesettüre mi girdi sorusuna meerve boluğurdan nihayet paylaşım

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Dili ona Nakit kazandırıyor! Görenler gözlerine inanamıyor…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir