Mert Aydın hakkında çıkan iddiaları yalanladı! Merve Boluğur’a gereksiz insan..

Sağlık Oca 10, 2023 Yorum Yok

DJ Mert Aydın, Merve Boluğur ile 2 aylık evliliklerini geçtiğimiz aylarda 5 dakikada sonlandırmışlardı. Mert Aydın, katıldığı bir aktiflikte gazetecilere; eski eşi Boluğur hakkında “Gereksiz insan, konuşmaya hiç gerek yok. Unutmaya çalışıyorum” açıklaması yaptığı sav edilmişti. Mevzuyla ilgili argümanları yalanlayan Mert Aydın, Instagram hesabından mevzuyla ilgili İzah yaptı.

Mert Aydın ve Merve Boluğur çifti geçtiğimiz aylarda nikah masasına oturmuştu. Evliliğinin şimdi ikinci ayı dolmadan süratli bir halde boşanan çift herkesi şaşırtmıştı. Toplumsal medyada açıklamaları ve boşanma kararı hakkında konuşan Merve Boluğur’a, eski eşi Mert Aydın’dan çarpıcı tabirler geldiği tez edildi. “Gereksiz insan” telaffuzlarını kullandığı ileri sürülen Mert Aydın, bu bahis hakkında İzah yaptı.

Mert Aydnın Merve Boluğur hakkında çıkan savlara cevabı

“GEREKSİZ İNSAN UNUTMAYA ÇALIŞIYORUM”

Bir davetin açılışında Dj’lik yapan ve basın mensuplarına konuşan Mert Aydın, “Boşandıktan sonra birinci Sefer bir aktifliğe katılıp, Fazla sevdiğim işimi yaptım. Bana ne soracağınızı biliyorum. Gereksiz insan, konuşmaya hiç gerek yok. Unutmaya çalışıyorum” ifadelerini kullandığı argüman edilmişti.

DJ mert aydın

Çıkan haberler hakkında açıklamayı toplumsal medya hesabından yazan Mert Aydın, “Bugün hakkımda çıkan haberler ile ilgili açıklamam… Açılışında çaldığım yerde eski eşim Merve Boluğur ile ilgili söylediğim sav edilen kelamlar temelsiz ve gerçek dışıdır. Ben biten bir ilginin akabinde yaşanmışlıklara olan hürmetimden Dolayı hiçbir Vakit Üzücü konuşmadım. Lütfen haberler yapılırken muhattabının bir bayanın olduğunu unutmayarak bu hisli devirde daha dikkatli davranılmasını herkesten rica ediyorum” notunu düşerek paylaştı.

mert aydın merve boluğur hakkında çıkan savları bu sözlerle yalanladı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Bensu Soral’dan o sorulara yanıt! “Ben tıpkı benim…”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir