MasterChef’te alay konusu oldu! Metin Yavuz birinciliği alırken Danilo Zanna’nın yorumu…

Sağlık Oca 12, 2023 Yorum Yok

Danilo Zanna MasterChef Türkiye için yaptığı yorumla alay konusu oldu. Kıran kırana geçen yarışta Metin Yavuz birinciliği üstlenirken Kıvanç Karadeniz’de ikinci oldu. İkiliyi kutlama etmek için paylaşım yapan şef Danilo Zanna, Kıvanç Karadeniz yerine oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’u etiketleyince olanlar oldu.

MasterChef Türkiye geçtiğimiz günlerde final kısmını yayınladı. Sona kalan Metin Yavuz ile Kıvanç Karadeniz’in kıran kırana geçen yarışı izleyiciler tarafından heyecanla izlendi. Aka mükafatın sahibi Metin Yavuz olurken Kıvanç Karadeniz’de ikinciliği üstlendi. Yarışmacılar hakkında düzgün dilekler söyleyen şef Danilo Zanna ise toplumsal medyada yaptığı kusurla dalga konusu oldu.

MasterChef Türkiye birincisi Metin Yavuz

KIVANÇLAR KARIŞTI

Yarışmacılar ile paylaşım yapan Danilo Zanna, Kıvanç Karadeniz yerine Kıvanç Tatlıtuğ’u etiketleyince toplumsal medyada kullanıcılar tarafından alay konusu oldu. Zanna paylaşımında, “Tebrik ediyoruz. İnanılmaz bir geceydi. Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu âlâ ki varsınız. Her Vakit dayanakları için Acun Ilıcalı’ya teşekkür ederiz” notunu düştü. 

Danilo Zanna

Danilo Zanna

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Mekke’de dağlar ve ovalar yeşillendi! Kıyamet yaklaşıyor mu? İşte kıyamet alametleri…​

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir