Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. “Maneviyatım ağır basıyor!” demişti! Ferdi Tayfur’un kızı Tuğçe Tayfur tesettüre girdi!

“Maneviyatım ağır basıyor!” demişti! Ferdi Tayfur’un kızı Tuğçe Tayfur tesettüre girdi!

admin admin - - 3 dk okuma süresi
20 0

Ferdi Tayfur ile Necla Nazır’ın kızları Tuğçe Tayfur sahneleri bıraktığını söyleyince gündeme bomba üzere düşmüştü. Sonrasında hesabındaki bütün fotoğrafları kaldıran Tuğçe Tayfur’un tesettüre mi girdiği sorusu akıllara geldi. Ferdi Tayfur’un kızı Tuğçe Tayfur tesettüre girdi.

Babası Ferdi Tayfur’un müziklerini seslendiren Ferdi Tayfur ve Necla Nazır’ın kızı Tuğçe Tayfur, toplumsal medya hesabından yaptığı bir İzah ile sahneleri bıraktığını duyurmuştu. “Bir sabah ezan okurken bu kararı aldım ve artık içim Fazla rahat” diyen Tuğçe Tayfur’a annesi hatırlatılarak “Kapanmayı düşünüyor musun?” sorusu soruluştu.

Annesi ve babasının bu kararına sevindiğini açıklayan Tuğçe Tayfur Sabah’a konuştu. ” 2 yıldır aklımda vardı fakat yürek edemiyordum. 2 yılın sonunda, sabah ezan okurken bu kararı aldım ve artık içim Fazla rahat. Yeterli ki bu türlü bir karar aldım. 

“Bu topluluk bana Müsait değil. Hani derler ya benim fıtratıma uymuyor diye. Motamot o denli, topluluğun ortamı, sahne hayatı benim fıtratıma Müsait değil. Mutsuzdum, müzik söylemeyi Fazla seviyorum ancak içinde bulunduğum sanat topluluğu maneviyatıma Fazla karşıt. Mesut değildim bu toplulukta. Annemle de uzun mühlet istişare ettim. Babam da sahneleri bıraktığım için Mesut oldu. O da sahne hayatında olmamı istemiyordu.”  dedi. 

BAŞÖRTÜLÜ FOTOĞRAFLARINI PAYLAŞTI

Müziği bıraktığını açıklayan Tuğçe Tayfur tesettüre girdi. Tuğçe Tayfur, toplumsal medya hesabından paylaştığı yeni fotoğrafla bütün dikkatleri üzerine çekti. 1,3 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram sayfasından eski fotoğraf karelerini kaldırması da dikkat çekti. Tayfur’un başörtülü hali kısa müddette gündem oldu.

 

 

HESABINDAKİ TÜM FOTOĞRAFLARINI KALDIRDI!

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir