Magazin dünyasına bomba gibi düşen olay! Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un evliliğinde kriz çıktı

Sağlık Mar 17, 2023 Yorum Yok

Magazin dünyasına bomba üzere düşen bir ayrılık gündeme geldi. Tezlere nazaran geçen yaz Hayal üzere bir düğünle dünya konutuna giren Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç çiftinin evliliklerinde çatırdamalar başladı. Çiftin yaşadığı nihayet tartışmadan sonra söylenenlere nazaran Ünlü oyuncu Demet Özdemir meskeni terk etti. İşte ayrıntılar…

Geçtiğimiz yaz nikah masasına oturarak Mesut beraberliklerini evlilikle taçlandıran Ünlü oyuncu Demet Özdemir ile Ünlü şarkıcı Oğuzhan Koç‘un evliliklerinde kriz yaşandığı argümanı magazin dünyasına bomba üzere düştü. Beğenilen çiftler ortasında gösterilen çiftin evliliklerinin üzerinde kara bulutların dolaştığı söyleniyor. Ve hatta ikili ortasında yaşanan nihayet münakaşa sonrasın Demet Özdemir’in konutu terk ettiği istikametinde savlar da bulunuyor. Peki Demet Özdemir – Oğuzhan Koç çifti ortasında neler yaşandı? Demet Özdemir meskeni terk etti mi? İşte yaşananlar…

Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç

DEMET ÖZDEMİR KONUTU Mİ TERK ETTİ?

Hürriyet’ten Mehmet Üstündağ‘ın haberine nazaran; 26 Şubat‘ta yeni yaşına giren Ünlü oyuncu Demet Özdemir, doğum gününde İhtiyaç Haritası ismine bir kampanya başlatmış ve bu kampanya için hayli yüklü ölçüde bir bağış toplamıştı. Yaşanan zelzele felaketi sebebiyle de doğum günü partisi düzenlemek istemeyen Ünlü oyuncuya yakın arkadaşları tarafından Ufak Tebrik organize edildi. Arkadaşlarının konutunda gerçekleştirilen bu Ufak kutlamada argümanlara nazaran eşi Oğuzhan Koç, Özdemir’i üzecek birkaç harekette bulunmuş. Bu hareketin üzerine büyüyen münakaşa sonrasında Özdemir, eşiyle kendi konutuna dönmek istememiş ve yakın arkadaşı Saadet Özsırkıntı‘nın konutuna gitmişti. Yaşanan bu olaylar Demet Özdemir’in meskeni terk ettiği tezlerini doğurdu.

Demet Özdemir konutu terk etti

ELLERİNDE ÇİÇEKLE SETE GİTTİ

Yaşanan tartışmadan sonra ayrılık hasretine dayanamayan Oğuzhan Koç, ellerinde çiçek ile eşi Demet Özdemir’in setine giderek özür dilemiş, eşinin bu davranışı karşısında duygulanan Özdemir ise meskenine Geri dönme kararı almıştı.

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç

Fakat çift yaşadıkları birkaç günlük Sevinç sonrasında sebebi şimdi bilinmeyen bir nedenden Dolayı tekrardan tartıştı ve Özdemir meskeni yine terk etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Arzu Yanardağ’a sinema setinde evlilik teklifi! O anları paylaştı

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir